ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Okyanus Catering - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(530) 828 21 28
SektörGıda Sektörü
Mailbilgi @ okyanuscatering.com
Görüntülenme247 Kez Görüntülendi.
WebsiteOkyanus Catering
Eklenme Tarihi03-01-2023

Firma Adresi : Yunus Mahallesi Karaca Sk. No:52/AKartal/İSTANBUL

İstanbul Catering Şirketi Okyanus Catering, İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası başta olmak üzere Gebze, Kocaeli ve İzmit bölgesine 1 kişiden 10.000 kişiye Paket Yemek Hizmeti / 20 kişiden 20.000 kişiye Toplu Yemek, Taşıma Yemek ve Yerinde Yemek Üretim Hizmeti ihtiyaçları için ücretsiz keşif ile hizmet vermektedir.

Prensip sahibi yemek şirketi olarak her türlü sorumluluğu üstlenerek, size ekstra bir iş ve zahmet bırakmadan, gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ve kaliteli ekipmanlarla her türlü yemek hizmetleri ihtiyacınıza cevap verecek şekilde organize etmektedir.  Uygun menü fiyatları konusunda herhangi bir arayışa girmeden gönül rahatlığıyla firmamızla çalışma yapabilirsiniz.

İstanbul Yemek Şirketleri arasında kalite ve prensip anlayışıyla öne çıkan firmamız, her gün değişen menüsü ile sizlere tencere ev yemeği hizmeti verip, ürettiğimiz tüm yemeklerden şahit numuneler 72 saat saklanmakta olup, gıda mühendislerimiz tarafından gerektiğinde mikrobiyolojik analizleri yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Yemek hizmetleri almak istediğinizde işyerinizi veya fabrikanızı bir başkasına teslim etmenin kolay olmadığının bilincindeyiz. Bunun için İstanbul Catering Şirketi danışma merkezinden önceki müşterilerimizin referanslarını talep edebilir, aktif müşteri memnuniyeti sistemimiz sayesinde “güncel müşteri memnuniyet anketleri” hakkında rapor alabilirsiniz.

Telefon numarası: 0(530) 828 21 28

Firma adresi ve konumu: Yunus Mahallesi Karaca Sk. No:52/AKartal/İSTANBUL

Okyanus Catering Kartal / İstanbul

Okyanus Catering firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://okyanuscatering.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Okyanus Catering Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Okyanus Catering için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Okyanus Catering Firması 03-01-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 03-01-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 247 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05308282128

Güvenlik Kodu: