ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Av. Suat Koca Hukuk Bürosu - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(554) 913 41 95
SektörHukuk Burosu
Mailav.suatkoca @ gmail.com
Görüntülenme338 Kez Görüntülendi.
WebsiteAv. Suat Koca Hukuk Bürosu
Eklenme Tarihi05-06-2023

Firma Adresi : Korkutreis Mahallesi Cihan Sokak No:31/6 Çankaya/ANKARA

Av. Suat KOCA Hukuk Bürosu

Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde müvekkillerine kaliteli avukatlık hizmeti sunmayı hedef edinen hukuk büromuz, Av. Suat KOCA tarafından 2021 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Av. Suat KOCA, Trabzon doğumlu olup ilk, ortaokul ve lise eğitimini Amasya’da tamamlamıştır. Hukuk eğitimini ise Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlayan Av. Suat KOCA, avukatlık kariyerine Ankara Barosunda stajını yaparak başlamıştır. Stajının bitimi itibari ile serbest avukatlık faaliyetlerine başlamış olup halen çalışmalarına devam etmektedir.

Hukuk büromuz olarak müvekkillerimize; güvenilir, etik değerlere uygun ve hızlı bir hizmet sunmayı ilke edindik. Bu ilkeler ışığında çalışmalarını gerçekleştiren hukuk büromuz, müvekkilleriyle sürekli iletişim halinde, onların ihtiyaçlarına özel çözümler üretmektedir.

Ankara ve çevre illerde özellikle ceza avukatı ve icra avukatı olarak hizmet vermekteyiz. 

 

Telefon numarası: 0(554) 913 41 95

Firma adresi ve konumu: Korkutreis Mahallesi Cihan Sokak No:31/6 Çankaya/ANKARA

Av. Suat Koca Hukuk Bürosu Çankaya / Ankara

Av. Suat Koca Hukuk Bürosu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://suatkoca.av.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Av. Suat Koca Hukuk Bürosu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Av. Suat Koca Hukuk Bürosu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Av. Suat Koca Hukuk Bürosu Firması 05-06-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 05-06-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 338 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05549134195

Güvenlik Kodu: