ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(544) 424 84 67
Adres Haydar Aliyev Cd. No:42 K:6 D:11, 35535 Bayraklı/İzmir
SektörHukuk Burosu
Mailinfo @ aybukeozdag.av.tr
Görüntülenme318 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/ozdag-hukuk-danisman/
Eklenme Tarihi16-05-2022
Puan Ver
Konumu

Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu kurucusu Avukat Aybüke Özdağ, İzmir'de doğmuştur. Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesinin %30 İngilizce müfredatlı programından mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Özel Hukuk Ticaret Anabilim Dalı Sigorta Hukuku alanında tezli yüksek lisans eğitimi alarak uzmanlık kazanmıştır. Profesyonel iş yeterliliği seviyesinde hukuk İngilizcesi ve başlangıç seviyesinde Almanca bilmektedir. 

Hukuk büromuz, kurulduğu günden itibaren, Türkiye’nin en saygın hukuk bürolarından biri olmak için yola çıkmıştır.
Ulusal ve uluslararası sigorta şirketleri, finansal kuruluşları ve gerçek kişileri, kişisel verilerin korunması, işçi - işveren uyuşmazlıkları, ceza hukuku, dava, tahkim ve uyuşmazlık hukuku ve icra hukuku başta olmak üzere Türkiye’deki hukuki ihtiyaçlar konusunda uluslararası standartlarda temsil eden Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu, insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı ısrarlı bir hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir. Büromuz gerçek ve tüzel kişilerin hukuki alanda savunmalarını ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku alanlarında uzman avukat kadrosu ve uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmaktadır.
Aynı zamanda hukuk büromuzun kurucusu Avukat Aybüke Özdağ, 2020 yılından bu yana UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneğinin ( www.ucim.org.tr ) İzmir Hukuk Koordinatörü ve Türkiye İhbar Sorumlusudur.  
Hedefimiz yurt içinde ve yurt dışında müvekkillerimize ihtiyaçlarını karşılayacak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektir. Bu hedeften hareketle alanlarında uzmanlaşmış hukuk departmanlarına ayrılarak organize olup danışman kadromuzla Türkiye’yi kapsayan güçlü bir müvekkil ağı oluşturuyoruz. Kurumsal ve kişisel hukuk hizmetlerimizle müvekkillerimizin yanında yer alıyoruz.

 

Etiketler: izmir avukat, izmir boşanma avukatı, boşanma avukatı,izmir ceza avukatı,ceza avukatı,miras avukatı


Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu Firması 16-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 16-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 318 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05444248467
Güvenlik Kodu: