ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ezgi̇ Hukuk ,Danişmanlik ,Avukatlik Ofi̇si̇ - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(532) 668 46 64
Adres Akasya Kule Residence Tower A1 K:26 D:150, Acıbadem Cd., 34660 Üsküdar/İstanbul
SektörHukuk Burosu
Mailegehukukofisi @ yandex.com
Görüntülenme68 Kez Görüntülendi.
WebsiteEzgi̇ Hukuk ,Danişmanlik ,Avukatlik Ofi̇si̇
Eklenme Tarihi20-03-2023
Puan Ver
Konumu

EGE HUKUK OFİSİ

Ege Hukuk Ofisi olarak Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz çalışma alanlarında müvekkillerimizin ihtiyaç duydukları hukuki desteğin tespiti ve temini ile sorunlarının çözümlenmesini amaçlamaktayız. Müvekkillerimiz ile olan ilişkilerimizde verilen işin tüm sorumluluğunu üstlenerek en uygun çözümleri sunmak gayretindeyiz.

 

Büromuz  kişilerin hukuki savunmaya en çok muhtaç olduğu alan olan ceza ve ceza usul hukuku alanında özel bir uzmanlığa sahip olup hukukun diğer alanlarında da hizmet vermektedir.

 

Sizlerle yapacağımız fiziksel veya çevrimiçi görüşmeler sonucunda, yaşadığınız hukuki uyuşmazlık tarafımızca tespit edilir. Hukuki sürecin nasıl işleyeceği konusunda tarafınıza bilgi verilir.

 

Ege Hukuk Ofisi olarak  danışmanlık ve avukatlık hizmetini; yüz yüze veya talep etmeniz halinde online olarak mail, whatsapp ve telefon aracılığı ile sunmaktayız.

avukat, boşanma avukatı, boşanma, hukuk bürosu, üsküdar boşanma avukatı

 

Başta

Ceza Hukuku ,(ceza avukatı ),

 Aile Hukuku, (boşanma avukatı )

Ağır ceza Avukatı ,

Borçlar Hukuku,

 İş Hukuku,

Bilişim Hukuku,

Ticaret Hukuku,

Gayrimenkul Hukuku,

Miras Hukuku,

Sağlık Hukuku,

Spor Hukuku,

Rekabet Hukuku,

 İdare Hukuku , gibi hukukun bir çok alanında Avukatlık ve Danışmanlık faaliyetleri yürütmekteyiz.


Ezgi̇ Hukuk ,Danişmanlik ,Avukatlik Ofi̇si̇ firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://egehukukofisi.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ezgi̇ Hukuk ,Danişmanlik ,Avukatlik Ofi̇si̇ Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ezgi̇ Hukuk ,Danişmanlik ,Avukatlik Ofi̇si̇ için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ezgi̇ Hukuk ,Danişmanlik ,Avukatlik Ofi̇si̇ Firması 20-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 20-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 68 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05326684664
Güvenlik Kodu: