ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ay Vidanjör - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(553) 719 16 60
Adres Minareliçavuş Mahallesi 101.(290) Sokak E Blok No: 41/1, 16140 Nilüfer/Bursa
SektörBilişim Firmaları
Mailinfo @ ayvidanjor.com
Görüntülenme922 Kez Görüntülendi.
WebsiteAy Vidanjör
Eklenme Tarihi28-09-2021
Puan Ver
Konumu

Bursa Vidanjör

Ay Vidanjör olarak sadece Bursa’da hizmet vermekteyiz. Firmamız vidanjör, tıkanıklık açma, gider açma ve kanal açma vb. alanda birçok hizmeti vermektedir. Firmamız uygun fiyat ve kaliteli hizmeti Bursa halkına 7/24 sunmaktadır. Son teknoloji donanımlar kullanılarak uzman kadromuzla yapmaktayız. Zamanla dolmuş veya tıkanmış gider hattı veya kuyular kokuya, sağlıksız ortamların oluşmasına sebep olur. Vidanjör teknolojisi sayesinde vakumlanarak temizlenmesi sağlanır. Fosseptik kuyu vakumlama ve su depolama havuzlarının temizliği işlemleri de yapılmaktadır. İş yerleri, evler gibi yerlerde yağmur suyu baskınları ve su taşkınları nedeniyle dolan yerleri vidanjör ile tahliye etmekteyiz. Tıkanmış olan giderlerden dolayı sular bazen tahliye edilememekte ve bu da su baskınlarına neden olmaktadır. Bu gibi durumlarda da tıkanmış olan giderleriniz özel robotlar sayesinde açılıp tam kapasite ve düzgün çalışması sağlanır. Eğer tıkanıklık değil bir arıza varsa bu arızalar nokta atışı belirlenip tamiri personelimizce yapılmaktadır.

Diğer benzer hizmetlerimiz;

 • Kanal Açma
 • Kanal temizleme
 • Fosseptik kuyu çekimi
 • Atık su tahliye

 

Bursa halkına vidanjör ve gider açma hizmetlerini uygun fiyat ve en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Bursa Vidanjör Hizmetleri için Tıklayınız.

 

Bursa Gider Açma

Gider açma ve tıkanıklık açma hizmetleri son teknoloji robotlar kullanılarak etkili ve en hızlı şekilde yapılmaktadır. Tuvalet gideri, lavabo gideri ve klozet gideri zamanla çeşitli sebeplerden dolayı tıkanabilir. Altyapının yetersiz olması ve kanalizasyon hattı arızaları gibi sebeplerden dolayı da olabilir. Bu arızalar kamera teknolojisi sayesinde tespiti nokta atışı yapılıp gerekli işlemler yapılır. Giderlerinizin tıkanma sebebi ne olursa olsun ekiplerimiz son teknoloji donanımlarla tespit edebilir. Eğer giderinizde bir arıza varsa termal kamera teknolojisi sayesinde tespit edilip ekibimizce tamiri yapılır. Gider açma işlemleriniz hiçbir şekilde kırma ve dökme olmadan yapılır. Tüm gider açma işlemleriniz uzman ekiplerimizce itina ile yapılacaktır.

Diğer benzer hizmetlerimiz;

 • Lavabo gideri açma
 • Klozet gideri açma
 • Tuvalet gideri açma

 

Bursa Gider Açma Hizmetleri için tıklayınız.

 

Bursa Tıkanıklık Açma

Gider Açma: Ev, ofis işyeri vb. yerlerde tıkalı olan lavabo açma, tuvalet açma ve her tür tıkanmış ve işlevini yerine getiremeyen giderlerinizi kırmadan dökmeden robotik yay ile açıyoruz. Son sistem cihazlarla ve tecrübeli personelimiz ile gider açma alanında hizmet vermekteyiz. Gider açma hizmetimiz son teknoloji robotlar kullanılarak etkili ve en hızlı şekilde yapılmaktadır. Tuvalet gideri, lavabo gideri veya klozet gideri gibi giderler zamanla çeşitli sebeplerden dolayı tıkanabilir. Altyapının yetersiz olması kanalizasyon hattı arızaları gibi sebeplerde olabilir. Bu arızalarınız kameralar sayesinde tespit nokta atışı ile tespit edilir. Giderleriniz neden tıkanmış olursa olsun robot teknolojisi sayesinde tıkanıklıklarınız giderilir. Eğer giderinizle alakalı bir arıza varsa Termal kamera teknolojisi sayesinde tespit edilip tamiri yapılır. Gider açma işlemleriniz hiçbir şekilde kırma ve dökme olmadan yapılır. Tüm gider açma işlemleriniz uzman ekiplerimizce itina ile yapılacaktır. Ev, İş yeri, AVM ve Fabrikaların gider hatları zamanla tıkanabilir. Ay vidanjör firması olarak Bursa ilimizde siz değerli müşterilerimize son model donanımlar ve alanında uzman personelimiz ile lavabo tıkanıklığı açma, lavabo gideri açma alanları içerisinde hizmet sunmaktayız. Fabrikaların gider hatları zaman içerisinde periyodik olarak temizletilmediği durumlarda kötü kokulara, tıkanmalara ve çatlamalara neden olacaktır. Son sistem cihazlarla ve tecrübeli personelimiz ile gider açma alanında hizmet vermekteyiz. Gider açma, tuvalet gider açma, mutfak gider açma ve lavabo açma gibi işlemleriniz için iletişime geçiniz.

Diğer benzer hizmetlerimiz;

 • Lavabo tıkanıklığı açma
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Kanal açma

 

Bursa Tıkanıklık Açma Hizmetleri için tıklayınız.


Ay Vidanjör firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.ayvidanjor.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Ay Vidanjör Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ay Vidanjör için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Ay Vidanjör Firması 28-09-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 28-09-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 922 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05537191660
Güvenlik Kodu: