ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Softexen - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 241 87 45
Adres Gökalp Mahallesi 39. Sokak No:82 Zeytinburnu / İstanbul
SektörBilişim Firmaları
Maildestek @ softexen.com
Görüntülenme1,134 Kez Görüntülendi.
WebsiteSoftexen
Eklenme Tarihi27-03-2021
Puan Ver
Konumu

Softexen.com bilgisayar yazilimlarının ihtiyaç duyduğu  tüm dijital lisans anahtarlarının en uygun fiyatlarla satıldığı e-ticaret platformudur.  2015 yılında faliyete baslamıs olup, kurulduğu yıldan bu yana  Mac bilgisayarlar ve PC ticari yazılımları orjinal olarak bireysel kullanıcılara ve kurumlara pazarlamaktadır. 

Teknolojideki yenilikleri takip eden firmamiz satiş ve satiş sonrası desteği ilke edinmiştir.  Firma calışanlarımız branşlarında gerekli egitim, diploma ve sertifikalara sahiptir. Sektördeki tecrübemizi online tarafla paylaşmak için 2015 başında Softexen.com projemizi hayata geçirmis bulunmaktayız. 6 yıllık deneyimimizle ozellikle ülkemizde çok düşük seviyedeki lisanslı yazılım kullanım sorunu yönünde bilgilendirme ve lisanslı program kullanımıni arttırma amacındayız. Müşterilerimize uygun fiyatlarla sağladığımız lisanslar sayesinde crackli yazılım kullanımının onune geçerek, ülkemizdeki lisanslı yazılım kullanma oranını oldukça üst seviyelere cıkarmanın gururunu yasıyoruz.


Softexen firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://softexen.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Softexen Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Softexen için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Softexen Firması 27-03-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 27-03-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,134 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08502418745
Güvenlik Kodu: