ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Aydın Basım - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 501 53 78
Adres 2.matbaacilar sanayi sitesi 1bd11 topkapi istanbul
SektörDiğer
Mailaydinbasim @ yopmail.com
Görüntülenme382 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/aydin-basim/
Eklenme Tarihi30-05-2022
Puan Ver
Konumu

Aydın Basım olarak 1995 yılında firmamızı açarak promosyon ürünlerimizin satışını yapmaya başladık. O zamandan beri, müşterilerimize çok çeşitli ürün ve hizmetler sunan lider bir promosyon ürünleri şirketi olarak kendi ürünlerimizi sunuyoruz. Promosyon ürünleri endüstrisi uzun zamandır var. 1995 yılında, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaya odaklanarak şirketimize başladık. Dağıtım, pazarlama ve müşteri hizmetleri konusunda uzun bir geçmişe sahibiz.

Yurtiçinde ve yurtdışında geniş hizmet ağımız ile promosyon ürünleri sağlayan bir firmayız. Kurumsal etkinliklerden spor etkinliklerine kadar her türlü etkinlik için promosyon ürünleri sağlıyoruz. Müşterilerimize sağladığımız ürünlerde "kalite ve hizmet" ilkesine dayanan bir şirketiz. Aydın Basım olarak firmaların ve kişilerin ihtiyaç duyduğu promosyon ürünleri için geniş bir ürün yelpazesi sağlayan bir şirketiz. Ayrıca uluslararası ağımız aracılığıyla da hizmet veriyoruz.


Aydın Basım firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Aydın Basım Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Aydın Basım için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Aydın Basım Firması 30-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 30-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 382 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02125015378
Güvenlik Kodu: