ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Medyum İli̇m Hoca - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(542) 276 45 67
SektörDiğer
Mailarar325 @ hotmail.com
Görüntülenme313 Kez Görüntülendi.
WebsiteMedyum İli̇m Hoca
Eklenme Tarihi24-01-2023

Firma Adresi : MELİKGAZİ KAYSERİ TÜRKİYE

MEDYUM İLİM HOCA

Metafizik Savaş Uzmanı

Memleketi Kayseri’ de dünyaya gelmiş olan Medyum İlim Hoca doğumundan bugüne kadar geçirmiş olduğu süre zarfında hep ilmi çalışmalara yön vermiş, kendisini ilme ve insanlara faydalı olma yolunda adamış bir şahsiyettir. Yaşamını her zaman idealleri uğrunda yön vererek geçirmiş olan İlim Hoca birçok zorlukla karşı karşıya kalsa da bu zorlukların üstesinden gelerek hayata sımsıkı bağlanmış, doğuştan gelen ve kendini geliştirerek elde ettiği başarılarla birçok kişiye örnek olmuştur.

Vatan sevdası yüksek derecede olan Medyum İlim Hoca Türkiye’ deki hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başarmış, mütevazi kişiliğiyle vatansever bir şahsiyettir. En başarılı medyum olarak bilinen İlim Hoca herkesin karşılaşabileceği manevi âlemdeki kötü etki bırakan sorunların çözümü için elinden gelen hizmeti aşkla vermektedir. Yurt dışında da hizmetlerine başlayan Medyum İlim, Mesleğinde ciddi bir yükselişle çok çalışarak ilerlemiş yıllarını vermiş biri olarak sahip olduğu tecrübe ve deneyim ile çok farklı alanlarda etkili çalışmalar yapabilmektedir.

Telefon numarası: 0(542) 276 45 67

Firma adresi ve konumu: MELİKGAZİ KAYSERİ TÜRKİYE

Medyum İli̇m Hoca Meli̇kgazi̇ / Kayseri

Medyum İli̇m Hoca firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.medyumilimhoca.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. Medyum İli̇m Hoca Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Medyum İli̇m Hoca için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Medyum İli̇m Hoca Firması 24-01-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 24-01-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 313 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05422764567

Güvenlik Kodu: