ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Ayvalık Sosyal Yardımlaşma Vakfı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(266) 312 29 57
Adres Sakarya, atatürk blv. no:169, 10400 ayvalık/balıkesir
SektörBirlikler ve Dernekler
Görüntülenme1,064 Kez Görüntülendi.
Eklenme Tarihi19-11-2020
Konumu:Haritada Konumu Göster

Ayvalık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesin de yer almaktadır. Bu sayfada Ayvalık Sosyal Yardımlaşma Vakfı'nın Telefon numarası ve Google Haritalar konumu paylaşılmıştır. 

Ayvalık sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfının amacı gelir düzeyi düşük ailelerin isteklerinin karşılanmasına yardımcı olmak, kaynakların etkin bir biçimde kullanılmasını sağla­mak, temel ihtiyaçlarını karşılamaktan yoksun vatandaşlarımıza doğruluk, eşitlik ve objektiflik kriterlerine bağlı kalarak sosyal yardımlarla desteklemektir. 

Bu nedenle; Ayvalık sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'ndan yardım talebi ile ilgili müracaat yapmak isteyen vatandaşlarımız bize bu adresten erişebilir veya bu numardan iletişim kurabilirler.


Ayvalık Sosyal Yardımlaşma Vakfı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayvalık Sosyal Yardımlaşma Vakfı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Ayvalık Sosyal Yardımlaşma Vakfı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: