ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(224) 220 86 10
Adres Osmangazi sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı / bursa osmangazi kaymakamlığı ek hizmet binası altıparmak / bursa
SektörBirlikler ve Dernekler
Mailbasvuru @ osmangazisydv.org.tr
Görüntülenme3,687 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/osmangazi-sydv/
Eklenme Tarihi17-11-2020
Puan Ver
Konumu

Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına dair tüm bilgiler bu sayfada mevcuttur. Osmangazi Sydv yardıma muhtaç vatandaşlarımızı tespit ve yardımları gerçekleştiren bursanın en önemli kurumlarındandır.

Başvuru Koşulları Nedir?

  • İhtiyaç sahibi kişiler sadece 30 günde bir defa başvuru yapabilirler.
  • Aynı Aileden sadece 1 kişi başvuru yapabilmektedir.
  • Ön başvuru formunda aldatıcı bilgiler yazmak kanumuza ve başvuru şartlarına aykırıdır.
  • Formda istenilen bilgilerin tamamını doğru girilmesi gerekmektedir.
  • Osmangazi Sosyal Yardımlaşmadan yardım başvurusunda bulunmak için muhakkak Bursa Osmangazi ilçesinde yaşamanız zorunludur.

Osmangazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Nasıl Ulaşabilirim ?

Sosyal Yardımlar ve diğer bilgiler için 0 224 220 86 10 numarasını arayabilirsiniz

Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı

Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Osmangazi ilçesinde bulunan bir vakıftır. Vakıf, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım etmek amacıyla kurulmuştur.

Vakfın faaliyetleri arasında, gıda yardımı, giyim yardımı, nakdi yardım, sağlık yardımı gibi birçok farklı yardım bulunmaktadır. Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından yapılan yardımlar, ihtiyaç sahibi vatandaşların hayatını kolaylaştırmakta ve onların günlük yaşamını sürdürebilmelerine yardımcı olmaktadır.

Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlar, Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı ile iletişime geçerek yardım taleplerini iletebilirler. Vakıf, talep edilen yardımın yapılabilmesi için gerekli incelemeleri yapar ve uygun görülen durumlarda yardım sağlar.

Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında da birçok etkinlik düzenlemektedir. Bu etkinliklerle, ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olunması ve toplumun dayanışma ruhunun geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

YORUMLAR

Semiha Vural

Bursa Osmangazi'de yaşayan bir çok aileye yardımda bulunan ilçemizin en önemli kurumlarından biridir. Başta kaymakamımız olmak üzere tüm emeği geçenlere buradan teşekkürü bir borç bilirim.

Mehmet Vatansever

Değerli Semiha keşke senin gibi bende düşünebilseydim. Bir yıldır %80 raporlu kardeşim için kurumdan yardım almak için gitmediğim kapı kalmadı hala en ufak bir yardımda bulunmadılar. Osmangazi Sydv bence senin abarttığın kadar iyi bir ekibi yok.

Ayşe musluk

Ben eşimden ölüm aylığı alıyorum ancak evim kira kendim tansiyon ve psikolojik tedavi görüyorum çalışamıyorum sizden ricam bana kira desteği istiyorum saygılarımı iletiyorum

Eda gün

Bir haftadir ariyorum yesilkart cikarcam istanbulda yasiyorum cocugumun kaydi orda oldugu icin ariyorum telefona cevap veren gorevli yok. Personel hizmeti 0. Bir haftadir hic bi personel acmaz mi telefonu

Zeynep Alkan

Sayın bakanım maduruz evimiz yok işimiz gücümüz yok kiradayiz lütfen yardımcı olun


Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bursa Osmangazi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Firması 17-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 3,687 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02242208610
Güvenlik Kodu: