ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

İvrindi Sosyal Yardımlaşma Vakfı - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(266) 456 31 55
SektörBirlikler ve Dernekler
Görüntülenme2,018 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/ivrindi-sosyal-yardi/
Eklenme Tarihi19-11-2020

Firma Adresi : Anadolu üniversitesi yunus emre kampüsü hükümet konağı k:3 i̇vrindi, balikesir

Bu vakıf Balıkesir ili İvrindi  ilçesin de yer almaktadır.  İvrindi sosyal yardımaşma ve dayanışma vakfının amacı gelir düzeyi düşük ailelerin isteklerinin karşılanmasına yardımcı olmak, kaynakların etkin bir biçimde kullanılmasını sağla­mak, temel ihtiyaçlarını karşılamaktan yoksun vatandaşlarımıza doğruluk, eşitlik ve objektiflik kriterlerine bağlı kalarak sosyal yardımlarla desteklemektir. 

Bu kapsamda; yardım talebi ile ilgili müracaat yapmak isteyen vatandaşlarımız bize bu adresten erişebilir veya bu numardan iletişim kurabilirler.

Telefon numarası: 0(266) 456 31 55

Firma adresi ve konumu: Anadolu üniversitesi yunus emre kampüsü hükümet konağı k:3 i̇vrindi, balikesir

İvrindi Sosyal Yardımlaşma Vakfı / Balıkesir

İvrindi Sosyal Yardımlaşma Vakfı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. İvrindi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. İvrindi Sosyal Yardımlaşma Vakfı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. İvrindi Sosyal Yardımlaşma Vakfı Firması 19-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 19-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 2,018 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02664563155

Güvenlik Kodu: