ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(212) 876 98 63
SektörBirlikler ve Dernekler
Mailistanbul.beylikduzu @ sydv.org.tr
Görüntülenme3,194 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/beylikduzu-sosyal-ya/
Eklenme Tarihi17-11-2020

Firma Adresi : yakuplu mahallesi, 124. sokak no:47 beylikdüzü - i̇stanbul

Bu sayfada Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı Nerede? Beylikdüzü sydv Nasıl ulaşırım? Gibi sorularınıza cevap verildi.

Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı telefon numarası

Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma telefon numarası : (212) 876-9863 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma Adres Bilgisi: Yakuplu mahallesi, 124. sokak no:47 Neylikdüzü - İstanbul

Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfının faaliyet alanı

Beylikdüzü istanbulun en yogun ve yoksulluğun yüksek olduğu bölgelerdendir. Sizler için devletimizin Beylikdüzü ilçesi Sosyal yardım ve Dayanışma kurumunun iletişim bilgilerini paylaştık. Kurumun amacı aile ve birey refahını arttırmak amacı ile sosyal konuların çözümlenmesine destek olmaktır. Beylikdüzü sydv tüm idari kadrosuyla geçmişten günümüze zorda kalan tüm vatandaşlarımızın refahını arttırmak için tüm enerjisini harcayan bir kuruluştur. 

 29 Ağustos 2018 tarihinden itibaren Vakıf Başkanlığı görevini Beylikdüzü Kaymakamı Sayın Dr.Mustafa ALTINPINAR yapmaktadır..

 

 

Telefon numarası: 0(212) 876 98 63

Firma adresi ve konumu: yakuplu mahallesi, 124. sokak no:47 beylikdüzü - i̇stanbul

Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı / İstanbul
YORUMLAR

Samet Aybaba

Yakuplu mahallesi Beylikdüzü de faaliyet gösteriyor. İyiki devletimizin böyle kurumları var diyebileceğimiz cinsten bir vakıf

Mehmet Vatansever

Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı, Çalışanlarının hepsinden ayrı ayrı allah razı olsun. Nasıl faaydali bir iş yapıyorsunuz ki anlatamam.

İsimsiz

Beylikdüzü sosyal yardımlaşma olmasa bu covid hastalığıda varken ne yapardım bilmiyorum.Kocam 1 yıldır işsiz bende öyle her zaman duacılarıyız.

Melih Demiral

Çalışanlarının hakkı ödenmez , çok ilgililer böyle bir hizmet veren sydv yok türkiyede.

Ümmühan Boyacı

Beylik düzü yakuplu mahallesinde bir çok yardıma muhtaç aileye temel gıda yardımı yaptılar. Emeği geçen herkesten allah razı olsun.

Mehmet Akın

Ben böyle bişey yok diye biliyorum bu kadar ilgisiz alakasız bir kurumdan şikayetçi yim bilgilerinize arz ederim 16 01 de çıkan 300 TL hala hesaba yatmadığı gibi telefonumda açmıyorlar gereğinin yapılmasını arz talep ediyorum

Dürdane demir

Merhaba, ben de ramazan kolisi alabilirmiyim,tek maaşla üç çocuk okutuyoruz ,gecinemiyoruz.Ev kendimizin fakat banka kredisi ödüyoruzEvimiz olduğu için yardım yapılmıyor


Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Beylikdüzü Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Firması 17-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 3,194 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02128769863

Güvenlik Kodu: