ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Armutlu Sosyal Yardımlaşma Vakfı - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(226) 531 04 93
Adres Bayır, atatürk cd. no:8, 77500 armutlu/yalova
SektörBirlikler ve Dernekler
Görüntülenme614 Kez Görüntülendi.
Eklenme Tarihi21-11-2020
Konumu:Haritada Konumu Göster

Armutlu sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı: 3294 sayılı Sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı teşfik kanunuyla her il ve ilçede kurulan  ihtiyaç sahibi gelir düzeyi düşük vatandaşların yakacak yardımı,nakdi gıda yardımı,şartlı eğitim yardımı,şartlı sağlık yardımı vb. isteklerinin karşılanmasına yardımcı olmaktır.

Armutlu sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı eşitlik ve objektiflik kriterlerine bağlı kalarak vatandaşları sosyal yardımlarla desteklemektedir. Aile çalışma ve sosyal hizmetler bakanlığının ihtiyaç sahiplerine verilecek hizmetler hakkında Armutlu sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfından bilgi alabilirsiniz.

Yardım talebi ile ilgili müracaat yapmak isteyen vatandaşlarımız bize bu adresten erişebilir veya bu numardan iletişim kurabilirler.


Armutlu Sosyal Yardımlaşma Vakfı firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Armutlu Sosyal Yardımlaşma Vakfı Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Armutlu Sosyal Yardımlaşma Vakfı için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: