ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Baykon Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. Ve Tic. A.ş. - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 593 26 30
Adres Tuzla Kimya Sanayicileri O.S.B Organik Cad. No:31 34953
SektörElektrik Elektronik
Mailinfo @ baykon.com
Görüntülenme1,672 Kez Görüntülendi.
WebsiteBaykon Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. Ve Tic. A.ş.
Eklenme Tarihi01-11-2021
Puan Ver
Konumu

Global Endüstriyel Tartım sektörününün önde gelen şirketlerinden biri olan BAYKON;

  • Basit endüstriyel tartımlardan, gelişmiş tartım çözümlerine kadar geniş ürün yelpazesi,
  • Uluslararası akreditasyon ve sektörel sertifikasyonlar,
  • Konusunda deneyimli ve eğitimli personeli ile sınırsız destek,
  • Dünya çapında deneyime sahip, 90'dan fazla ülkeye ihracat yapan bir firmadır.

1987 yılından bu yana endüstriyel tartı aletleri üreticisi BAYKON, ürün kalitesi, uluslararası deneyim, teknik yenilik, hızlı ve etkili müşteri desteği anlayışı üzerine kurulmuştur.

Tartım uygulamalarınıza ve çözümlerinize verimlilik, kalite ve sistem güvenliği entegre ederek endüstriyel tartım ürünleri sunar. En güncel teknolojiyi kullanan deneyimli ve iyi eğitimli ekibimiz, son teknoloji tartı aletleri geliştirmekte ve üretmektedir. Çözüm amaçlı proje takımımız, yenilikçi ürünler ve kullanıcıya özel çözümler geliştirerek müşteri taleplerini karşılar.


Baykon Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. Ve Tic. A.ş. firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.baykon.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Baykon Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. Ve Tic. A.ş. Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Baykon Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. Ve Tic. A.ş. için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Baykon Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. Ve Tic. A.ş. Firması 01-11-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-11-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,672 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02165932630
Güvenlik Kodu: