ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bilişsel Akademi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(312) 433 82 00
Adres Fidanlık Mh. Mithatpaşa Cd. Gezgin Apt. No: 27/7- 8 Kızılay, Çankaya, Ankara
SektörEğitim Sektörü
Mailbilisselegitim @ gmail.com
Görüntülenme35 Kez Görüntülendi.
WebsiteBilişsel Akademi
Eklenme Tarihi13-04-2023
Puan Ver
Konumu
Yabancılar İçin Türkçe Kursu

Yabancılar için Türkçe kursu arayışınız bulunuyorsa eğer Bilişsel Akademi en doğru tercih olacaktır. Bünyesinde yer alan işinin ehli öğretmenler sayesinde en kısa sürede ileri düzey Türkçe seviyesine erişebilirsiniz. Aslında zor gibi gözükse de hiç olmadığı kadar kolay olacaktır. Doğru eğitim teknikleri size işin inceliklerini öğretecek, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

İlk başladığınızda zor bir dil gibi gözükse de Bilişsel Akademi’nin gelişmiş tekniklerini deneyimlemeden zorlandığınızı söylememelisiniz. Çok çalışmaktansa doğru şekilde çalışmaya gayret etmelisiniz. Bunun için de ücretsiz demo derse katılım sağlayabilir, edindiğiniz deneyimler ile farkı ayırt edebilirsiniz.

Yabancılar için Türkçe kursu (TÖMER )olarak Bilişsel Akademi sizlere gerekli her türlü desteği sunacaktır. Yüksek kaliteye uygun fiyatlı olarak erişmenizin yanı sıra ödeme kolaylıkları da tarafınıza sunulmaktadır. Böylece Bilişsel Akademi’nin avantajlarından herkesin faydalanması sağlanmaktadır.

Yüksek düzeyde eğitim kalitesi sunan Bilişsel Akademi, yüksek başarılara imza atmaktadır. Her geçen gün memnun olan öğrenci sayısı artmakta ve Türkçeye hâkim olmaları sağlanmaktadır. İş hayatınızda, okul hayatınızda, arkadaşlarınız ile muhabbet ederken daha sağlam Türkçe konuşmak için yapmanız gereken tek şey telefon etmektir.

Sonrasında ise kayıt olabilir, başarıların sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Hiç olmadığı kadar kolay olan bu eğitimler, size Türkçeyi sevdirecek, zorlanmadan öğrenmenizi sağlayacaktır. Ücretsiz demo dersine kayıt olarak profesyonel eğitim nasıl olur görebilirsiniz. Başarı için Bilişsel Akademi sizleri bekliyor.


Bilişsel Akademi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.bilisselakademi.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bilişsel Akademi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bilişsel Akademi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bilişsel Akademi Firması 13-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 13-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 35 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03124338200
Güvenlik Kodu: