Koza Sürücü Kursuna nasıl ulaşabilirim?

Koza Sürücü Kursu, İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde bulunan özel bir sürücü eğitimi merkezidir. Kursa metro, metrobüs, otobüs veya özel araçlarınız ile İstanbul’un her ilçesinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Koza Sürücü Kursuna nasıl iletişim sağlayabilirim?

Koza Sürücü Kursuna iletişim sağlamak için (212) 548 33 15 telefon numaralarını arayabilir ve her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca kurumun http://www.kozasurucukursu.com/ adlı web adresinden kurum hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Koza Sürücü Kursunda hangi sınıf ehliyet eğitimleri alabilirim?

Koza Sürücü Kursunda, A1, A2, A ve B, B (otomatik) C, D  olmak üzere 7 farklı sınıf araç ehliyeti eğitimi verilmektedir. Ehliyet eğitiminde ilk yardım eğitimi ve direksiyon eğitimi alabilirsiniz.

 

Koza Sürücü Kursunda temel hizmet anlayışı nedir?

Koza Sürücü Kursunda temel amaç, kaliteli ve yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş teknikleri kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmektir.

Koza Sürücü Kursunda eğitim kadrosu nasıldır ?

Koza Sürücü Kursunda dersleri tecrübeli uzman kadro vermektedir ve adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. Ayrıca dersler 30 kişilik sınıflarda verilmektedir.

Koza Sürücü Kursunun çalışma saatleri nedir?

Koza Sürücü Kursuna, Pazartesi- Pazar 08:00  – 20:30 çalışma saatleri içerisinde ulaşabilir ve irtibat sağlayabilirsiniz.