Binance, Merkeziyetsiz Bitcoin borsası olmakla beraber yoüun güvenlik sistemi ve milyonlarca üyesiyle en güvenilir kripto para borsaları arasında ilk sırada yer almaktadır. Binance son zamanlarda Türk kullanıcılarının sayısının oldukça yükselmesiyle beraber geçtiğimiz günlerde Binance Türkiye uygulamasını aktif duruma getirdiğini paylaşmıştı. Binance Tr ile para çekme ve para yatırma işlemleri çok kolay ve düşük fee ücretleri alınıyor. Para gönderirken alırken gönderdiğiniz ağa dikkat edin. Eth ağı ile gönderilen coin ve ücretlerde yüksek fee kesilmektedir.

Binance iletişim numarası yer almamaktadır onun yerine form doldurarak, canlı desteğe bağlanarak ve Binance sitesine sorununuzu e posta olarak göndererek destek alabilirsiniz. Binance iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır. Binance Türkiye ve Binance.com adresleri arasında Binance ağı üzerinden yapılan transfer işlemlerinden ücret alınmadığını da belirtmek isterim.

Binance rekor düzeyinde işlem hacmi bulunan lider ve en güvenilir kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan bir sitedir. İnsanlar bilmedikleri kripto para borsalarına giderek ne yazık ki dolandırılabiliyor. Binance uzun zamandır hizmet veren güvenilir bir kripto para borsasıdır ve kullanılabilir. Kimlik onayı yaparken, hesapta farklı bir konuya takılan kullanıcılar Binance TR destek hesabına bağlanarak veya mail atarak kolaylıkla işlemlerini gerçekleştirebilir.

https://www.binance.com/tr/support linki yardımıyla canlı desteğe bağlanarak yardım alabilirsiniz.