ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP
En iyi backlink siteleri 12 adet 2021

En iyi backlink siteleri 12 adet 2021

En iyi backlink siteleri 12 adet 2021, En iyi backlink ve imleme sitelerini ararken en önemli nokta sizin faaliyet gösterdiğiniz alandır. Backlink için yıllardır kullanılan zararsız bir yöntem olarak firma rehberlerini tercih edebilirsiniz yada imleme siteleri ve forumlarda olabilir sizler için hangisi daha uygun oldugunu düşünüyorsanız birini seçip onunla işe koyulabilirsiniz. 

İmleme sitesi deyince reddit'e özel bir şekilde değinmeden geçmek istemiyorum. Özellikle indexlenme hızı çok yüksek buradan alacağınız linkler çok hızlı bir şekilde google tarafından indexlenecektir. Webmaster forumu olarak ise tercihim r10 daha popüler olsada wmaracı'dır. Aynı şekilde wmaracı'nın sitenin index alma hızı çok yüksektir.

İmleme siteleri forum ve firma rehberleri dışında link almanızı tavsiye etmiyorum. Google benzersiz algoritmasıyla doğal olarak görmediği özellikle spam backlinkleri tespit etmekte ustadır.

Google sayfaları incelerken bir çok filitreden geçirmektedir linklerinizde bu şekilde değerlendirilmektedir. 

Bu nedenle sitenize, kalitesine inanmadığınız hiç bir yerden link almamanızı tavsiye ederim.

Sektör dizini ücretsiz firma rehberini bu kadar özel kılan şey nedir?

Sektör dizini alışışmışın çok dışında ücretsiz bir firma rehberidir, Günümüzde yerel ve ulusal bir çok ücretsiz firma rehberi vardır. Sektör Dizini, Tasarımında UI ve UX konularına çok özen gösterilmiş aynı zamanda bir ekiple ortaya çıkmış projedir.

Bunun yanı sıra sektör dizini sürekli sitesini takip eder spamı engellemek için çeşitli çalışmalar yapar ve süreki googlenin gözünde sitesinde bulunan içerikleri yüceltir. 

2020 - 2021 Yılının En iyi backlink siteleri

 1. Sektordizini.com (Firma rehberi)
 2. Reddit.com (İmleme Sitesi)
 3. Digg.com (İmleme Sitesi)
 4. Provenexpert.com (Profil Sitesi)
 5. Wm Aracı (Forum)
 6. R10.net (Forum)
 7. Medium.com (Bir çok alanda yazarın bulundugu kaliteli bir platform)
 8. İyi.net (Forum)
 9. Linkedin.com (Sosyal Ağ)
 10. scoop.it (İmleme Sitesi)
 11. flickr.com (Görsel Paylaşım Sitesi)
 12. Twitter (Sosyal Medya Sitesi İmleme içinde kullanılabilir)