FİRMANI EKLE GİRİŞ YAP ŞİFREMİ UNUTTUM?

Ücretsiz Firma Rehberi Sektör Dizini Kimdir?

Ücretsiz Firma Rehberi Sektör Dizini Kimdir?

Türkiye’nin en iyi çevrimiçi firma rehberi sektör dizini kullanıcılarına ücretsiz hizmet sağlar. Söz konusu site, firmalara ücretsiz bir şekilde kendi tanıtımlarını yapma imkânı sunar. Dijital dünyada, reklam birçok kapının anahtarıdır. Yerinde verilmiş kararlarla uygun kanallar seçilerek ürün ve firma reklamlarının yapılması, sektörde bilinirliği arttıran temel unsurdur.

Reklamlar, müşteriler üzerinde önemli etkilere sahiptir. Bundan dolayı reklam hususunda firmaların özel çalışmalar yapıp, her fırsatta markalarını göz önünde bulundurmaları gerekmektedir. Sektör Dizini bu gerekliliğin farkında olmakla beraber kullanıcı firmalarına ücretsiz reklam olanağı sunmaktadır. Reklam metinlerini genel olarak firmadan alan site, kişisel siteler de dahil olmak üzere yasal bir çerçeve dahilinde çoğu firmanın tanıtım ve reklam işini bünyesinde üstlenmektedir. 

Sektör Dizininde Reklam Nasıl Yapılır?

Sektör dizini sitesinde firma reklamı yapabilmek için siteye giriş yaptıktan sonra öncelikle bir hesap açılması gerekir. Üye girişi mutlaka yapılmalıdır. Çünkü siteye firma ekleme işlemi ancak üye girişi yapıldığında mümkün olmaktadır. Üye girişi yapıldıktan sonra firma ekle butonuna tıklayarak firmayla ilgili detaylı bilgiler girilir. Firmayı tanıtmak amaçlı birkaç cümleden oluşan bir metinle firma tanıtımı yapılır ve ücretsiz bir şekilde reklam sağlama hizmeti gerçekleştirilir.


Reklam Vermenin Avantajları Nelerdir? 

Firma rehberimiz üzerinde verilen reklamlar firmaların bilinirliğini arttırır. Kullanıcılara göz aşinalığı sağlayacak olan firmalar herhangi bir ihtiyaç dahilinde akla gelen ilk isimler olacaktır. Bunun yanında sitenin kaliteli alt yapısı sayesinde Google aramalarında öncelikli sıralarda kullanıcıların karşısına firmaların isminin çıkmasını sağlar. 
Sektör Dizini alanında öncü bir backlink kanalı ve firma rehberidir.

Google’da kalite puanı 41 olan site, bir yıldır sektörde olmasına rağmen oldukça kaliteli işlere imza atmış ve adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sektör dizini sitesine reklam veren firmalar, Google tarafından belirlenmiş olan yönergelere uygun bir şekilde hazırlanmış olan bir çevrimiçi firma rehberi sitesinden tamamen ücretsiz bir şekilde reklam için yerlerini almış olurlar. Sektör dizini sitesinde verilen tüm hizmetler çevrimiçidir, herhangi bir kuruma ya da ofise başvurup orayı ziyaret etmeniz gerekmez. Bu da kullanıcılara müthiş bir kolaylık sağlar.

Binlerce kişinin ziyaret ettiği bu portalda firmanızın da reklamının yer almasını istiyorsanız site üzerinde bulunan kaynaklardan iletişime geçebilir, anında ücretsiz bir şekilde reklamınızı verebilirsiniz. 
 

Kaleme Alan, Yazar & Yayıncı Bilgileri
Yazar İrfan Özer
Yayıncı Sektör Dizini
Yayınlanma Tarihi 12/02/2021
Benzer Konular
  • Son Görüntülenen Bloglar
Yayınlanma Tarihi: 27 Ağustos
Online Firma Rehberi
Yayınlanma Tarihi: 04 Aralık
Google Haritalara Firma Nasıl Eklenir?
Yayınlanma Tarihi: 18 Ocak
Firma Rehberi Kayıt
Yayınlanma Tarihi: 20 Ağustos
Siteni Ekle Tanıt
Yayınlanma Tarihi: 27 Ağustos
Firma Ekleme Rehberi
Yayınlanma Tarihi: 30 Kasım
Akıllı Beşik Yatırımcısı Aranıyor
Yayınlanma Tarihi: 10 Ocak
Elon Musk Kimdir? Neler Yaptı?