ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Boğaziçi Bilişim Teknolojileri Bogazici.net - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 554 84 79
Adres Sultançiftliği Mahallesi Selen Sokak Megakent Sitesi No/1 B12, 34700 Çekmeköy/İstanbul
SektörBilişim Firmaları
Mailbilgi @ bogazici.net
Görüntülenme349 Kez Görüntülendi.
WebsiteBoğaziçi Bilişim Teknolojileri Bogazici.net
Eklenme Tarihi21-11-2022
Puan Ver
Konumu

2007 yılından beri hizmet veren Boğaziçi Bilişim Teknolojileri 800' den fazla markanın başta web tasarım olmak üzere, seo, google ads reklam yönetimi, sosyal medya danışmanlığı, sistem & sunucu, marka & branding gibi alanlarında profesyonel çözümler sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ayrıca  E-Ticaret siteleriniz başta olmak üzere Backlink Seo Çalışmaları, Benim İşletmem harita onaylarını hayata geçiren firmamız, Google’ın  Güvenilir Doğrulayıcı iş ortağı olarak Google Tarafından Verilen Özel My Business Trusted Verifier yetkisiyle işlemlerinizi gerçekleştirir.

İşletme sahiplerine ve şirketlere çevrimiçi olarak yetkili bir varlık oluşturmalarında, olası satışlarda ve hayranlarının artmasına neden olan dijital pazarlama stratejileri uygulamalarında yardımcı oluyoruz.

Neredeyse her boyuttaki ve hemen hemen her sektörden şirketler hizmetlerimizden yararlanır, ancak bizim uzmanlığımız ve odak noktamız, küçük-orta ölçekli e-ticaret şirketlerinin web'de daha hızlı büyümeleri, karlarını artırmaları ve genel müşteri deneyimlerini iyileştirmeleri için kullanmalarına yardımcı olmaktır.

 

Boğaziçi Bilişim Teknolojileri'nin Çalışma Felsefesi

Çevrimiçi pazarlama performansınızı en üst düzeye çıkarmak, yürütülmesini denetlemek için doğru araçları, stratejiyi ve ekibi gerektirir. Boğaziçi Bilişim Teknolojileri olarak ülkemizdeki en başarılı ve en hızlı büyüyen Web pazarlama şirketlerinden biri olmamıza yardımcı olan İnternet pazarlama felsefemizi sizlerle paylaşıyoruz….

Çevrimiçi pazarlama felsefeniz ve stratejiniz nedir? Çoğu işletmenin bir tane felsefesi ve stratejisi yoktur, ancak olması gerekir. "SEO çalışmalarına ne kadar yatırım yapmalıyım?" Gibi taktik sorular veya "Yeni bir web sitesine ihtiyacım var mı yoksa zaten sahip olduğum web sitesiyle mi çalışmalıyım?" soruları güçlü bir stratejiniz olduğunda kolayca yanıtlanabilir. Her işletme benzersizdir ve özelleştirilmiş bir reçete gerektirse de, başarı için gereken temel ilkeler değişmez.


Boğaziçi Bilişim Teknolojileri Bogazici.net firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://bogazici.net kuruma dair websitesi şu şekildedir. Boğaziçi Bilişim Teknolojileri Bogazici.net Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Boğaziçi Bilişim Teknolojileri Bogazici.net için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Boğaziçi Bilişim Teknolojileri Bogazici.net Firması 21-11-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-11-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 349 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08505548479
Güvenlik Kodu: