ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Spdnet Telekomünikasyon Hizmetleri Bilgi Teknolojileri Taahhüt San. Ve Tic. A.ş. - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 840 97 73
Adres Adalet Mah. Manas Bulv. Folkart Towers A Kule No:47/B K: 26 D: 2601 Bayraklı/İZMİR
SektörBilişim Firmaları
Mailinfo @ spd.net.tr
Görüntülenme2,157 Kez Görüntülendi.
WebsiteSpdnet Telekomünikasyon Hizmetleri Bilgi Teknolojileri Taahhüt San. Ve Tic. A.ş.
Eklenme Tarihi21-02-2021
Puan Ver
Konumu

SPDNet olarak 2014 yılında, hosting sektörünün her alanındaki tecrübe ve bilgi birikimimizi, her ölçekte müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına en efektif şekilde çözüm bulma amacıyla kurulduk. Kurulduğumuz günden bugüne kadar, sunduğumuz bütün hizmet ve ürünlerimizde, çözüm odaklı, kaliteli ve kullanıcı dostu bir anlayışı kendimize ilke edindik. Dinamik ve yenilikçi bir hizmet anlayışı ile her biri alanında uzman kadromuz ve 7/24 hizmet veren teknik destek birimimiz ile emeğinize ve işinize pozitif değer katarak, birlikte geliştiriyoruz.


Spdnet Telekomünikasyon Hizmetleri Bilgi Teknolojileri Taahhüt San. Ve Tic. A.ş. firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.spd.net.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Spdnet Telekomünikasyon Hizmetleri Bilgi Teknolojileri Taahhüt San. Ve Tic. A.ş. Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Spdnet Telekomünikasyon Hizmetleri Bilgi Teknolojileri Taahhüt San. Ve Tic. A.ş. için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Spdnet Telekomünikasyon Hizmetleri Bilgi Teknolojileri Taahhüt San. Ve Tic. A.ş. Firması 21-02-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 21-02-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 2,157 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08508409773
Güvenlik Kodu: