ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Borusan Otomotiv Bmw Servisi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 466 50 50
Adres Yukarı dudullu mahallesi, necip fazıl blv. no: 22, 34775 dudullu osb - adalar / i̇stanbul
SektörOtomotiv Firmaları
Mailinfo @ trendotoservis.com
Görüntülenme832 Kez Görüntülendi.
WebsiteBorusan Otomotiv Bmw Servisi
Eklenme Tarihi17-08-2020
Puan Ver
Konumu

Borusan Otomotiv Bmw Servisi, 25 Yıllık Deneyimli Ekibiyle Birlikte, Ümraniye Bölgesinde Hizmet Vermektedir. 5. 000m² Kapalı Alana Sahip Servisimizde, Bmw Ag’nin Tavsiye Etmiş Olduğu En Güncel Teknolojik Cihazlarla Ve Donanımlarla Birlikte Değerli Müşterilerimize Mekanik Işlemler, Bakım Onarım, Kaporta - Boya, Oto Kuaför Ve Kullanılmış Oto Satış Hizmetleri Verilmektedir.

Borusan Otomotiv Bmw Servisi, Son Teknoloji Servis Imkanlarıyla Yenilikçi Ve Profesyonel Servis Anlayışını Birleştirerek Müşteri Memnuniyetini Hedef Alır Ve Müşterilerinin Isteklerinin Fazlasıyla Karşılanmasını Amaç Edinir.


Borusan Otomotiv Bmw Servisi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://trendotoservis.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Borusan Otomotiv Bmw Servisi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Borusan Otomotiv Bmw Servisi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Borusan Otomotiv Bmw Servisi Firması 17-08-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-08-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 832 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02164665050
Güvenlik Kodu: