Gebze Bu Oto Servis % Oto Tamircisi Bölgenin en yetkin ve sertifikalı ustaları ile sorumluluğa dayalı, profesyonel, yenilikçi, yönlendirici, garantili, her türlü riske duyarlı, sorunları zamanında gideren, aynı zamanda dürüst çalışmayı prensip edinmiş Gebze Bu  Oto Servis, 10 yıllık tecrübesi ile fark yaratan servis hizmet anlayışı ile Gebze/KOCAELİ Bölgesinde hizmet vermektedir.

Periyodik Bakım, Yağ ve Filtre Değişimi, Motor Tamir ve Bakımı, Triger Bakımı, Baskı Balata Değişimi, Fren Bakım ve Tamiri, Disk ve Balata Değişimi, Bilgisayarlı Arıza Tespit, Bilgisayarlı Far Ayarı, Yedek Parça başta olmak bakım ve onarım hizmetlerini ustalarımız yerine getirmektedir. 

Gebze BuOto Servis’de gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü, kaliteli yedek parça ve en gelişmiş teknolojideki ekipmanlarla, son derece güven verici bir şekilde yapılır.

Gebze Bu Oto Servis’de, yedek parça stokuyla aracınızın ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından, gelişmiş stok kontrol sistemiyle takip etmekte ve istenen zamanda tedarik edilmektedir

Bu Oto Servis Adresi Nerede?

Adresi: Gebze Oto Sanayi Sitesi A/6 Blok No:11-12 Gebze/KOCAELİ 0262 642 2825

Bu Oto Servis Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (0539) 794 32 86

Bu Oto Servis Hangi İldedir?

Bu Oto Servis Bulundugu İl: Kocaeli