Biz Kimiz ?

Rakipleri tarafından sürekli takip ve taklit edilen firmamız sektöründe fark yaratmıştır. Tecrübeli ve eğitimli bir kadro tarafından kurulan firmamız, tecrübeli ve eğitim düzeyi yüksek personeliyle, ama en önemlisi her daim güleryüzüyle hizmetinizdedir...

Tarihçemiz

Burak Halı Yıkama, 2012 yılında kurulmuş olup, kusursuz hizmet kalitesi ve sektörünün öncüsü misyonunu başarıyla taşımaktadır. Çağımızın teknolojilerini yakından takip etmiş, yeniliklere açık bakış açısı ile sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiiyle entegre olarak bütünleşmiştir.

Misyonumuz

Firmamız, kaliteden taviz vermez duruşu ve tecrübeli birikimiyle kısa zamanda rakipleri arasından sıyrılmış ve sektörün rakipsizi haline gelmiştir. Organik Halı Yıkama, AR-GE çalışmalarına çok büyük önem vermekte, iletişim ve teknolojiyi kullanmakta sınır tanımamaktadır.

Vizyonumuz

Firmamız çözüm odaklı bakış açısı ve kusursuz hizmet anlayışıyla sadece kendisini geliştirmemiş, sektörün gelişimi için de çok büyük katkı sağlamıştır.

Hizmetlerimiz

YORGAN YIKAMA

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

Halı Tamiratı

Burak Halı Yıkama Firması el dokuma halı tamiri ve bakımı hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

HALI YIKAMA

Burak halı yıkama halı temizliğini profesyonel sistemlerle ve tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkayarak temizleyen bir firmayız.

Burak Halı Yıkama Adresi Nerede?

Adresi: AYANOĞLU MAH. 1883. SOKAK NO: 10 VARSAK KEPEZ / ANTALYA

Burak Halı Yıkama Telefon numarası nedir, nasıl ulaşırım?

Telefon numarası: (0242)417 85 54

Burak Halı Yıkama Hangi İldedir?

Burak Halı Yıkama Bulundugu İl: Antalya