ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Burak Halı Yıkama - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(242) 417 85 54
SektörTemizlik
Mailinfo @ antalyaburakhaliyikama.com
Görüntülenme2,183 Kez Görüntülendi.
WebsiteBurak Halı Yıkama
Eklenme Tarihi22-04-2021

Firma Adresi : AYANOĞLU MAH. 1883. SOKAK NO: 10 VARSAK KEPEZ / ANTALYA

Biz Kimiz ?

Rakipleri tarafından sürekli takip ve taklit edilen firmamız sektöründe fark yaratmıştır. Tecrübeli ve eğitimli bir kadro tarafından kurulan firmamız, tecrübeli ve eğitim düzeyi yüksek personeliyle, ama en önemlisi her daim güleryüzüyle hizmetinizdedir...

Tarihçemiz

Burak Halı Yıkama, 2012 yılında kurulmuş olup, kusursuz hizmet kalitesi ve sektörünün öncüsü misyonunu başarıyla taşımaktadır. Çağımızın teknolojilerini yakından takip etmiş, yeniliklere açık bakış açısı ile sürekli gelişen ve yenilenen teknolojiiyle entegre olarak bütünleşmiştir.

Misyonumuz

Firmamız, kaliteden taviz vermez duruşu ve tecrübeli birikimiyle kısa zamanda rakipleri arasından sıyrılmış ve sektörün rakipsizi haline gelmiştir. Organik Halı Yıkama, AR-GE çalışmalarına çok büyük önem vermekte, iletişim ve teknolojiyi kullanmakta sınır tanımamaktadır.

Vizyonumuz

Firmamız çözüm odaklı bakış açısı ve kusursuz hizmet anlayışıyla sadece kendisini geliştirmemiş, sektörün gelişimi için de çok büyük katkı sağlamıştır.

Hizmetlerimiz

YORGAN YIKAMA

Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.

Halı Tamiratı

Burak Halı Yıkama Firması el dokuma halı tamiri ve bakımı hizmetini müşterilerine sunmaktadır.

HALI YIKAMA

Burak halı yıkama halı temizliğini profesyonel sistemlerle ve tam otomatik halı yıkama makinalarında yıkayarak temizleyen bir firmayız.

Telefon numarası: 0(242) 417 85 54

Firma adresi ve konumu: AYANOĞLU MAH. 1883. SOKAK NO: 10 VARSAK KEPEZ / ANTALYA

Burak Halı Yıkama / Antalya

Burak Halı Yıkama firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.antalyaburakhaliyikama.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Burak Halı Yıkama Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Burak Halı Yıkama için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Burak Halı Yıkama Firması 22-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 2,183 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02424178554

Güvenlik Kodu: