ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Bymgastro.com Endüstriyel Mutfak Market - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 307 56 06
Adres Büyükkayacık mah, 101.Cadde No:4/Z-08, 42250 Büyükkayacık Osb/Selçuklu/Konya
SektörDiğer
Görüntülenme832 Kez Görüntülendi.
WebsiteBymgastro.com Endüstriyel Mutfak Market
Eklenme Tarihi22-10-2021
Puan Ver
Konumu

bymgastro.com Endüstriyel Mutfak Ürünleri Marketi olarak; 2018 yılından bu zamana kadar onlarca ürünü müşterilerine ulaştırmış bir firmadır.firmamız; Endüstriyel Mutfak ürünlerini pazarlama ve tedariği gibi hizmetler sunmaktadır. Firmamız kapsamında, Endüstriyel Mutfak ürünleri olarak, Fırınlar, Tost Makineleri, Hamur Yoğurma Makineleri, Portakal ve Meyve sıkma, Kahve Makineleri, Çay kazanları, Bulaşık Yıkama Makineleri, Et Kıyma makineleri, Fritözler ve yüzlerce ürünü tedarik etmektedir. Bunun ile birlikte özel kampanyalar iler müşterilerine keyifli alışverişler sunmayı amaçlamaktadır. Firmamız bünyesinde anlaşmalı olarak çalışmakta olduğumuz onlarca tedarikçi firmamız bulunmaktadır. Firmamız üzerinden daha fazla ürüne için https://bymgastro.com ziyaret ederek daha fazlasını bulabilirsiniz.

 

Endüstriyel Mutfak, Makine Tedariği, Fırın tedarikçisi, Fritöz ve Tost Makinesi, Hamur yoğurma, Venarro Fırınları tedariği, Kahve Makineleri, Et kıyma makinesi ürünleri tedarikçisidir. 

 


Bymgastro.com Endüstriyel Mutfak Market firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://bymgastro.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Bymgastro.com Endüstriyel Mutfak Market Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Bymgastro.com Endüstriyel Mutfak Market için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Bymgastro.com Endüstriyel Mutfak Market Firması 22-10-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 22-10-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 832 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503075606
Güvenlik Kodu: