ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Vidx Medya - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Adres İstanbul türkiye
SektörDiğer
Mailmagyaroficial @ gmail.com
Görüntülenme918 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/vidx-medya/
Eklenme Tarihi11-07-2020
Puan Ver
Konumu

VidX MEDYA, bir çok konuda tanıtım hizmetleri ve güncel haberler yer alan sitemize davetlisiniz. Güncel teknoloji,gündem,sağlık vb bir çok alanda paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz. Sizleride Vidx Medya sitesine bekliyoruz. VidX Medya Youtube üzerinden VidX Tv Türkiye adıyla yapıyor. VidX TV kullanıcılarına eğlenceli, güncel, teknolojik vb. videolar sunar.

VidX Tv başka ne tür videolar ve içerikler sunar?

Teknoloji, dünya, bilim, sanat, otomobil, araba, videoblog, videoshow, pratik bilgi anlatımlı videolar, belgesel ve daha fazlası kanalımızda bulunmaktadır.


Vidx Medya firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Vidx Medya Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Vidx Medya için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Vidx Medya Firması 11-07-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 11-07-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 918 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz:
Güvenlik Kodu: