ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Çatalca Sondaj - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(543) 966 02 22
Adres Kaleiçi Mh. Karadeniz Cd. Kalearkası Sk. No:44 Çatalca / İstanbul
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ catalcasondaj.com
Görüntülenme1,037 Kez Görüntülendi.
WebsiteÇatalca Sondaj
Eklenme Tarihi10-04-2021
Puan Ver
Konumu

Bahçeleriniz, villalarınız ve fabrikalarınız için profesyonel sondaj çözümleri sunuyoruz. Sorunsuz bir sondaj hizmeti almak istiyorsanız Bağcılar Sondajcılık su sondajı, su arama, belgelendirme ve jeolojik danışmanlık konularında uzmanlaşmış, yüzlerce referansa sahip bir firma olarak size en iyi hizmeti sunacaktır.

Jeolojik Etüt Danışmanlığı
Arama ve Kullanma Ruhsatı
Sulu Sondaj Sistemi
Havalı Sondaj Sistemi
Firmamız İstanbul, Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ’ın çeşitli ilçe ve köylerinde havalı sondaj, çamurlu sondaj, sondaj kuyu bakımı, kuyu açımı, kompresör ile sondaj, dalgıç pompa satışı, dalgıç pompa taahhüt, dalgıç pompa montajı ve kuyu bakımı hizmetleri vermiştir.
 


Çatalca Sondaj firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.catalcasondaj.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Çatalca Sondaj Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Çatalca Sondaj için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Çatalca Sondaj Firması 10-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 10-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,037 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05439660222
Güvenlik Kodu: