ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Çetinkaya Concept Müşteri Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(542) 435 51 10
Adres Köşk mah. anavatan cad. no:42dutluk/keçiören/ankara
SektörYapı ve İnşaat
Mailinfo @ cetinkayamutfak.com
Görüntülenme868 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/cetinkaya-concept/
Eklenme Tarihi12-11-2020
Puan Ver
Konumu

Sürekli yenilenen teknolojiyi tüketicisiyle buluşturan Çetinkaya Mutfak ,sektörde kaliteyi, estetiği ve görselliği her geçen gün yükseltmiş ve bu konuda lider firmalar arasındaki yerini almıştır. Çetinkaya ürünlerinde kolay temizlenebilme ve rutubete mukavemet özelliği artırılmış TSE belgeli ürünler kullanmaktadır. Bunların arasında ithal masif, doğal ahşap kaplama, mdf üzerine pvc kaplama, polimer esaslı kaplama, laminat kaplama, antitoksit lake yüzey, akrilüx kaplama ve lamine yüzeyler bulunmaktadır.

Çetinkaya Ürünleri ,ahşap sektöründe kazanılan deneyim ve birikimle 1986 yılında kurulan Çetinkaya ahşap ürünleri San.Tic.LMT.ŞTİ. tarafından üretilmektedir.Çetinkaya Mutfak, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak modüler mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynamıştır. Belirlenen büyük hedeflere ulaşabilmek üzere alt yapısına önemli yatırımlar yapan Çetinkaya Mutfak, Ankara Sitelerde bulunan üretim tesislerimizde en son teknoloji kullanılarak, modern bir anlayışla üretilmektedir.


Çetinkaya Concept Müşteri Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Çetinkaya Concept Müşteri Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Çetinkaya Concept Müşteri Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Çetinkaya Concept Müşteri Hizmetleri Firması 12-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 868 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05424355110
Güvenlik Kodu: