ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Cengiz Yanık Fotoğrafçılık - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(533) 773 17 17
SektörFotoğrafçılar
Mailcengizyanik @ gmail.com
Görüntülenme1,067 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/cengiz-yanik-fotogra/
Eklenme Tarihi12-11-2020

Firma Adresi : Ahmediye mah. tunusbağı cad. dönmedolap sk. no:56/a üsküdar - i̇stanbul

Mesleğinde 20 yılı geride bırakan fotoğrafçı küçük yaşlarda fotoğrafla tanıştı. Eğitiminin ardından fotoğrafı meslek edindi. Mimar Sinan Üniversitesi Fotoğraf Bölümü kurucuları olan Yaşar Atankazanır ve Ahmet Kayacık'a uzun yıllar asistanlık yaptı.Usta çırak ilişkisine önem veren fotoğrafçı halen Yaşar Hoca ile özel fotoğraf çalışmaları yapmakta ve kendi asistanlarını yetiştirmektedir.


2005 yılında kendi Fotoğraf atölyesini kurdu, ülkemize malolmuş birçok firma ve markanın tanıtım fotoğraflarını çekti. Halen kendi stüdyosunda otomotiv, denizcilik, mimari, yemek ve endüstriyel fotoğrafçılık gibi farklı sektörlerden pek çok markaya tanıtım fotoğrafçısı olarak hizmet vermektedir. 
Fotoğrafı kendisi için bir tutku olarak tanımlamakta ve bu tutkusunu yaşamak adına, tanıtım fotoğrafçılığının yanı sıra zaman zaman fotoğraf dersleri vermekte ve kendine özel fotoğraf çalışmalarına da devam etmektedir. 
Sivas doğumlu, evli ve üç çocuk babasıdır. 

Telefon numarası: 0(533) 773 17 17

Firma adresi ve konumu: Ahmediye mah. tunusbağı cad. dönmedolap sk. no:56/a üsküdar - i̇stanbul

Cengiz Yanık Fotoğrafçılık / İstanbul

Cengiz Yanık Fotoğrafçılık firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Cengiz Yanık Fotoğrafçılık Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Cengiz Yanık Fotoğrafçılık için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Cengiz Yanık Fotoğrafçılık Firması 12-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,067 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05337731717

Güvenlik Kodu: