ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Adem Samanı Photography - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(216) 577 18 71
SektörFotoğrafçılar
Mailinfo @ ademsamanli.com
Görüntülenme882 Kez Görüntülendi.
WebsiteAdem Samanı Photography
Eklenme Tarihi12-11-2020

Firma Adresi : İçerenköy mh. prof. dr. necmettin erbakan cd. no:2 34752 ataşehir – i̇stanbul

Adem SAMANLI. 1982 Antalya Doğumlu.

Fotoğrafçılık eğitimleri almış, bu alanda çalışmalarda bulunmuş ve Profesyonel olarak Fotoğraf atölyesi kurmuştur.

İstanbul’da Çeşitli Otellerin, Organizasyonların ve Büyük Firmaların Fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmiştir.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde Konferanslar, Eğitimler ve Seminerler vermiştir.

Fotoğraflara farklı bakış açıları ve fotoğraf karesini farklı aksesuarlar ile süsleme konusunda başarılı çalışmalar çıkarmış ve ödüller almıştır.

Adem SAMANLI halen İstanbul Ataşehir İçerenköy’de bulunan Fotoğraf Stüdyosunda ve ayrıca Dış Mekan Düğün Gelin Damat çekimleri ofisinde hizmet vermektedir.

Neden Biz?

En güzel anlarınıza dair fotoğrafları profesyonel ekipman ve ekip ile birlikte sizler için hazırlamaktan büyük keyif duyuyoruz.

Düğün Nişan Bebek Doğum fotoğrafçısıyız, çünkü en çok bu işten zevk alıyoruz. Sizlerin en güzel anlarını, en mutlu dakikalarınızı birlikte yaşamak, yüzünüzdeki o en tarifsiz gülüşlere şahit olmak bizleri daha çok mutlu ve motive ediyor.

Aşık olan veya ailesine yeni üye katan çiftlerin en mutlu anlarına tanık olmak her fotoğrafçının keyif aldığı tarifsiz bir an.

Maalesef bu anların değeri daha sonra daha iyi anlaşıldığından kötü bir deneyim yaşayan çiftlerimiz de oluyor. Bu anları bir daha yakalamak ise maalesef mümkün olmadığından her şeyi en baştan düşünmeli, en profesyonel ekip tercih edilmeli.

Telefon numarası: 0(216) 577 18 71

Firma adresi ve konumu: İçerenköy mh. prof. dr. necmettin erbakan cd. no:2 34752 ataşehir – i̇stanbul

Adem Samanı Photography / İstanbul

Adem Samanı Photography firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.ademsamanli.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Adem Samanı Photography Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Adem Samanı Photography için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Adem Samanı Photography Firması 12-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 882 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02165771871

Güvenlik Kodu: