ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Okto Store - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(212) 293 48 88
Adres Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Necatibey Caddesi No:72 Kat:4Tophane / Beyoğlu / İstanbul
SektörFotoğrafçılar
Mailinfo @ oktostore.com
Görüntülenme45 Kez Görüntülendi.
WebsiteOkto Store
Eklenme Tarihi20-03-2023
Puan Ver
Konumu

Oktostore olarak her bireyin yaratıcı gücü olduğuna inanıyoruz.

Hem bireysel hem profesyonel olarak yaratıcı gücünü yaratıcı görüşe çevirmek isteyenlere en yeni, en özel, ama en doğru teknolojik ürünler sunuyoruz. Dünyadaki yenilikleri, teknolojik gelişmeleri takip ediyor; ekosistemimizdeki kullanıcıların da dünya standardındaki uygulamaları deneyimleyebilmesi için en doğru ürünleri müşterilerimiz için ulaşılabilir kılıyoruz.

Bu misyonla 2014 yılında çıktığımız yolda müşterilerimize, görsel iletişimin her alanında sadece seçkin ürün portföyü ile değil aynı zamanda düzenlediğimiz etkinlikler, webinarlarla, oluşturduğumuz Oktostore bilgi bankası ile bilgi ve deneyimimizi paylaşarak, onların da bu ekosistemde paylaşmalarını sağlayarak destek oluyoruz. Çünkü bilgi ve deneyimi paylaşarak bireylerin ve kurumların yaratıcılıklarını ortaya çıkarttıklarını ve kendi izlerini bıraktıklarını biliyoruz.

Oktostore markası altında sunduğumuz tüm ürün ve markaların dinya çapında kendi konusunda lider, yenilikçi ve teknolojik ürünler olmasına özen gösteriyoruz. İşte gösterdiğimiz bu titiz yaklaşım ve sunduğumuz eşsiz müşteri deneyimi ile de Türkiye’nin bu alanda güvenilir öncü platformu olma iddiasını taşıyoruz.


Okto Store firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.oktostore.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Okto Store Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Okto Store için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Okto Store Firması 20-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 20-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 45 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02122934888
Güvenlik Kodu: