ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Fujifilm Kadıköy Showroom - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 349 79 89
Adres Osmanağa, başçavuş sk. no:13 d:a1, 34714 kadıköy/i̇stanbul
SektörFotoğrafçılar
Mailinfo @ fujifilmshop.com
Görüntülenme885 Kez Görüntülendi.
WebsiteFujifilm Kadıköy Showroom
Eklenme Tarihi03-11-2020
Puan Ver
Konumu

Fujifilm Kadıköy Showroom Ve Eğitim Merkezi, Fujiflim'e ait olan eğitim organizasyonu İstanbul Kadıköyde fotoğraf çekim eğitimleri vermektedir.

Fujifilm Kadıköy Showroom Ve Eğitim Merkezi telefon numarası nedir? Fujifilm Kadıköy Showroom Ve Eğitim Merkezi nasıl ulaşabilirim?Sorularınızı yanıtladık.

Kontejan katılımcılara daha iyi bir eğitim deneyimi sağlamak amacıyla 20 kişi ile sınırlıdır. Etkinliğimizde fotoğraf makinası ve diğer bir çok ekipman kurumumuz tarafından verilecektir eğitim sonunda ekimanlar geri toplanacaktır.

Eğitim İçeriği şu şekildedir;

  • DSLR & Aynasız fotoğraf makineleri hakkında bilgi
  • Fotoğraf makinelerinde kullanılan teknolojik yenilikler
  • Sokak fotoğrafçılığında ekipman seçiminin önemi
  • Kullanılacak ekipmanların tanıtımı
  • Uygulamalı iç ve dış çekim

Fujifilm Kadıköy Showroom firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.fujifilmshop.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Fujifilm Kadıköy Showroom Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Fujifilm Kadıköy Showroom için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Fujifilm Kadıköy Showroom Firması 03-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 03-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 885 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02163497989
Güvenlik Kodu: