ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Hande Karakaya Fotoğrafçılık - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(533) 391 48 26
Adres Şenlikköy mahallesi i̇ç sokak no:234153 florya bakırköy/i̇stanbul
SektörFotoğrafçılar
Görüntülenme719 Kez Görüntülendi.
WebsiteHande Karakaya Fotoğrafçılık
Eklenme Tarihi12-11-2020
Puan Ver
Konumu

Bana hep “Neden düğün fotoğrafçısı oldun?” diye sorarlar. Nedeni basit, çünkü mutlu insanlarla çalışmak daha keyifli :)

Birbirlerine aşık çiftlerin “evet” demeleriyle başlayan süreçte, biz düğün fotoğrafçılarının kapısı çalınır ve o güzel anları sonsuza taşıyacak düğün fotoğrafçısı seçilmiş olur.

Bazı çiftler bu seçimi pek önemsemeseler de,  sonrasında kötü sürprizler yaşayınca doğru seçilmiş düğün fotoğrafçısıyla çalışmanın ne kadar önemli olduğunun farkına varmaktadırlar.

Düğün fotoğrafçısını seçmek kadar önemli bir diğer unsur da, sizin beklentinizi karşılayacak tarzda çekimler yapan fotoğrafçıyı seçebilmektir.

Ben tarzımı tek kelime ile özetleyebilirim; Doğal. Doğal mekânlarda ve ışıkta, size poz verdirmeden fotoğraflamayı tercih ediyorum. Çekilen fotoğrafları ise abartısız, özüne aykırı eklemeler yapmadan düzenliyorum.

Şimdi web sayfamdaki 100 den fazla çifte ait fotoğrafları inceleyerek benim tarzımı görebilir ve benimle çalışmak isteyebilirsiniz.

Haydi, beni de mutluluğunuza ortak edin.

YORUMLAR

Hande Karakaya Fanı

Selamlar hande hanım burdada sizi buldum. Güzel işleriniz olsun inşallah. Ailenizin fotoğrafçısı Hande Karakaya olsun

Ceyhun Acar

Her anlamda fotoğrafçılık işine saygımı arttıran bir hanımefendi kendine özel tarzıyla fotoğraflara can veren kadın diyebilirim.


Hande Karakaya Fotoğrafçılık firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.handekarayaka.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Hande Karakaya Fotoğrafçılık Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Hande Karakaya Fotoğrafçılık için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Hande Karakaya Fotoğrafçılık Firması 12-11-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 12-11-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 719 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05333914826
Güvenlik Kodu: