ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Dejavu Home - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(546) 568 44 00
Adres https://www.dejavu.com.tr
SektörMobilya Dekorasyon
Mailinfo @ dejavu.com.tr
Görüntülenme1,037 Kez Görüntülendi.
WebsiteDejavu Home
Eklenme Tarihi06-05-2021
Puan Ver
Konumu

Dejavu Home

Firmamız mobilya dekorasyon sektöründe imalattan direkt olarak müşteriyle buluşmayı hedeflemiştir. Bu sayede üretim maliyeti dışında - reklam, mağaza - gibi ek maliyetlerin ürünlerimize eklenmeden piyasaya oranla çok daha uygun fiyatlara ulaşabileceksiniz. 

Firmamız masa sandalye, dekorasyon, bahçe takımları, yer minderi gibi evinizi, bahçenizi, balkonunuzu, teraslarınızı dekore etmeniz için gerekli olan ürünleri sunmaktadır. 


Dejavu Home firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.dejavu.com.tr kuruma dair websitesi şu şekildedir. Dejavu Home Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Dejavu Home için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Dejavu Home Firması 06-05-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 06-05-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,037 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05465684400
Güvenlik Kodu: