Evform, Evine bir güzellik yap sloganıyla yola çıkmış bir online ev mobilyası ve dekoratif ev eşyaları satış mağazasıdır. Evform sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde hızlı kargolama imkanı, kolay iade, çeşitli ödeme seçenekleri ve en önemlisi uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. 

Evform'un alanında uzman personelleri siparişlerinizi özenle inceler, ivedilikle kargoya verir sizlere en kısa sürede ürünlerinizin ulaşmasını sağlar. 

Evform müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla Evform şikayet, soru, ve sorunlarınızı dile getirebilmek için iletişime geçebilirsiniz.
Evform Firması 2009 yılında kurulmuş olup günümüzde yoğun talep gören markalar arasında yer almaktadır. İlk olarak elektronik ürün satışıyla yoluna başlayan firma sonraki süreçlerde ürün yelpazesini genişleterek ve verdiği hizmeti müşteri memnuniyeti odaklı ilerleterek tüketicilerin sevgisiniz kazanmıştır.
Müşteri hizmetleri aracılığıyla Evform, müşterilerini memnun etmek adına sürekli olarak sizleri dinlemekte ve şikayetler doğrultusunda eksik gördüğü noktaları tamamlayarak kendisini her geçen gün bir üst katmana taşımaktadır.
Evform firması 2015 yılından sonra da internet üzerinden satış yapmaya başlayarak sorunsuz bir şekilde ürünlerini müşterilerine sorunsuz teslim etmektedir.

Mobilyadan ev tekstili ürünlerine, ev elektroniğine, mutfak malzemelerinden dekorasyon ürünlerine, banyo malzemelerinden ev gereçlerine ve kişisel bakım ürünlerine kadar birbirinden farklı ürün yelpazesiyle karşınıza gelmekle beraber, indirim fırsatları sunarak ayrıca sizleri memnun etmeyi hedeflemiştir.
İlk tercih edilen isim haline gelen Evform, yoğun müşteri potansiyeline sahip olduğu için müşterilerinden gelen soru, sorun, şikayetleri dinlemek için çağrı merkezi numarası 7/24 hizmet vermektedir.
Sürümden kazanma mantığıyla fiyatları en makul derecede ayarlamaya çalışıp tüketiciye uygun ürünler sunmaktadır.
Evform şikayet hattı iletişim telefonu ile iletişime geçebilirsiniz. 0850 304 95 97 numaralı iletişim hattından bilgi alabilirsiniz.

Evform'da hangi ürünleri bulabilirim?

  1. Mutfak
  2. Oturma Odası
  3. Yatak Odası
  4. Yemek Odası
  5. Çalışma Odası
  6. Banyo

Evform İnstagram

Evform Facebook 

Evform Twitter