ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Akr Ofis - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(021) 260 30 97
SektörMobilya Dekorasyon
Mailinfo @ akrofis.com
Görüntülenme79 Kez Görüntülendi.
WebsiteAkr Ofis
Eklenme Tarihi07-04-2022

Firma Adresi : AKR OFİS VE EĞİTİM MOBİLYALARI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

AKR Ofis Ve Eğitim Mobilyaları şirketi 2008 yılında Ahmet Aktaş tarafından kurulmuştur. Mesleki eğitim ve yılların getirdiği iş tecrübesini, kurduğu şirket ve ekibiyle en iyi hizmet vermeyi hedef alarak, ilkeli çalışma anlayışıyla devam ettirmektedir.

Mimari Uygulama Aşamalarımız

1- Uygulamanın yapılacağı konumda detaylı bir keşif çalışması yapıyoruz.

2- Keşif sonucunda elde edilen bilgilere ve müşterimizin arz ve talepleri doğrultusunda projemizi dijital ortamda şekillendiriyoruz.

3- Mekanda uygulamaya başlamadan önce tekrar müşterilerimizin tercih ve beğenisine sunuyoruz.

4- Müşteri isteği doğrultusunda belirlenen malzemelerin, tasarlanan mobilya ve aksesuarların tedariğini sağlıyor, uygulamaya başlıyoruz.

AKR Ofis ve Eğitim Mobilyaları şirketi, satış öncesi olduğu gibi satış sonrası hizmetlerinde de yılların getirdiği iş tecrübesi ile müşterilerini memnun ediyor. Seçtiğiniz ürün ve mobilyaları, sizlere; hızlı, güvenilir ve sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Ücretsiz kurulum hizmetimiz ile mobilyaların doğru kurulumunu sağlıyoruz. Emek ve çabalarımıza rağmen mobilyalarınızı teslim alma sürecinde bazı sorunlar olduğu taktirde, ekibimiz bunu en iyi şekilde çözecektir. Bunun için garanti verebiliriz.

Telefon numarası: 0(021) 260 30 97

Firma adresi ve konumu: AKR OFİS VE EĞİTİM MOBİLYALARI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Akr Ofis Bağcilar / İstanbul

Akr Ofis firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.akrofis.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Akr Ofis Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Akr Ofis için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Akr Ofis Firması 07-04-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 07-04-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 79 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 00212603097

Güvenlik Kodu: