ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Diwada - Adres - Telefon - İletişim

SektörTurizm Firmaları
Mailnoreply @ diwada.com
Görüntülenme1,497 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/diwada/
Eklenme Tarihi29-04-2021

Firma Adresi : Pabuççular Mah., Çıracılar Cad.,Yağcılar Sk. No:15

2021 yılında Sakarya ilinde kurulmuş olup kuruluş amacı; konaklama, tatil, eğlence, organizasyon, tur vb etkinlikleri bir arada toplayıp kişinin isteklerine en hızlı ve makul fiyatlar ile cevap verebilmektir.

Tatil, konaklama ve organizasyon sektörünün mutfağını en iyi şekilde bilen kişi tarafından hazırlanan bu platform insanlara hayatlarının en önemli anlarında en iyi şekilde eşlik etmeyi amaçlamaktadır.

Yapılan rezervasyonların kart ile ödenmesi ve bunun taksitli hale getirilebilmesi tüketicinin ihtiyaçları karşılanırken aynı zamanda rahat bütçe ile hareket edilmeside tüketici düşünülerek yapılmış bir adımdır.

Önceliği insan olan Diwada insanların pandemi döneminde uzun süre eve hapsolması ve bütçe kısıtının olması açısından cazip fırsatlar ile hizmet sunmaktadır.

Telefon numarası:

Firma adresi ve konumu: Pabuççular Mah., Çıracılar Cad.,Yağcılar Sk. No:15

Diwada / Sakarya

Diwada firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Diwada Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Diwada için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Diwada Firması 29-04-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 29-04-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,497 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz:

Güvenlik Kodu: