ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Turbüs Ulaşım Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(533) 961 67 13
Adres Ulus mah vatan cad meydanaltı sok no 8 - beylikdüzü / i̇stanbul
SektörTurizm Firmaları
Mailturbusulasim @ gmail.com
Görüntülenme974 Kez Görüntülendi.
Websitesektordizini.com/turbus-ulasim-hizmet/
Eklenme Tarihi25-08-2020
Puan Ver
Konumu

Turbüs Turizm, kamu ve özel sektörde okul, kurs ve dershane vb eğitim merkezli kurumlarda öğrenci taşımacılığı yapmaktadır. 

Tur Araçlarımız öğrenci taşımacılığının gerektirdiği tüm özelliklere ve çok daha fazlasına sahiptir. bu opsiyonlar ;

  1. Her koltukta yaşa göre 3 veya 4 nokta emniyet kemeri
  2. Otomatik kapı
  3. Cam kilidi
  4. Arka kısımda ışıklı dur levhası
  5. Okul taşıtı stickerları
  6. Daima çalışır durumda ısıtma ve soğutma sistemleri
  7. Yangın tüpü
  8. İmdat çekici .

Turbüs Turizm, servis araçlarının tamamı okul servis araçları yönetmeliğinin tüm beklentilerini karşılamaktadır. Koltuk kaza sigortalarına ek olarak 24 saat doktorlu kara ambulansı içeren acil sağlık hizmeti sözleşmeleri her yıl yenilenir. şemsiye , battaniye ve el feneri bulundurulur.Turbüs Turizmin i̇lk yardım paketi ve planı daima bulunmaktadır.

İki ayda bir araçlar, sürücüler ve rehberler denetlenmektedir ve puanlandırılırlar. Öğrenci servislerimizin kapıdan kapıya hizmet vermektedir.


Turbüs Ulaşım Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz. Turbüs Ulaşım Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Turbüs Ulaşım Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Turbüs Ulaşım Hizmetleri Firması 25-08-2020 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 25-08-2020 Tarihinden bu güne kadar toplam 974 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05339616713
Güvenlik Kodu: