ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Dms Converting - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(374) 243 98 98
SektörMakine Sanayi Firmaları
Mailinfo @ dmsconverting.com
Görüntülenme289 Kez Görüntülendi.
WebsiteDms Converting
Eklenme Tarihi17-04-2023

Firma Adresi : İzzet Baysal Küçük Sanayi Sitesi K blok No.4 DMS CONVERTING

DMS Endüstri Ambalaj Makine Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2021 yılında Bolu da kurulan Arge ve Üretim odaklı bir firmadır. Bünyesinde ki Makine ve Elektronik Mühendisleri ve tekniker / teknisyenler ile Ambalaj sektörüne yönelik makineler sunmaktadır. Firma hem mekanik hem de otomasyon çözümlerini kendi bünyesinde çözmektedir.

Bazı önemli makineleri aşağıda listelenmiştir.

  • Perfore Makinesi: Ağır hizmet torbalarını üretmek için kullanılan bu makine piyasada Battal Bedeb Perfore Makinesi olarak da bilinmektedir.
  • Atlet Rulo Poşet Makinesi: Türkiye de bu makineyi ilk üreten DMS Converting, gelişmiş farklı çözümleri ile Yerli ve yurtdışı müşterilerine çözümler sunmaktadır.
  • Naylon Açma Makinesi: Çift kat bir torbayı tek kata çevirerek enini iki katına çıkaran bu makine yüksek maliyetli geniş en bodinoz yatırımından firmaları kurtarmaktadır.
  • Oto Poşet – Ağız Açmalı Perfore Makinesi: Parça Paketleme sektörüne sunulan tek katı ağzı açık (ing : Pre-Open Bag Making Machine) perforeli torbalar üreten makinedir.

 

Sizleri tabiatın kalbi Bolu'ya davet ediyoruz...

Telefon numarası: 0(374) 243 98 98

Firma adresi ve konumu: İzzet Baysal Küçük Sanayi Sitesi K blok No.4 DMS CONVERTING

Dms Converting Yeni̇çağa / Bolu

Dms Converting firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.dmsconverting.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Dms Converting Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Dms Converting için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Dms Converting Firması 17-04-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 17-04-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 289 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 03742439898

Güvenlik Kodu: