ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Uysallar Kompresör - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(224) 342 57 25
Adres Yiğitler Mah. C13 Sk. Oto San. Sit No:97 16300 Yıldırım/Bursa
SektörMakine Sanayi Firmaları
Mailinfo @ uysallarkompresor.com
Görüntülenme45 Kez Görüntülendi.
WebsiteUysallar Kompresör
Eklenme Tarihi27-03-2023
Puan Ver
Konumu

1985 yılında Uysallar Kompresör adını alan firmamız o zamandan bu yana pistonlu kompresör imalatı ve kompresör ekipmanları konusunda faaliyete devam etmektedir. Kalite ve performansta öncü firma olan Uysallar Kompresör geniş bir sektör yelpazesine hitap etmektedir.
Öncelikli hedefimiz imalat aşamasında kaliteli ve teknik değerlere tam uygun ekipmanlar kullanılması olup, üretilen ürünün sorunsuz ve uzun ömürlü olması hedeflenmektedir.
Firmamız dünya standartlarında üretim yaparak ISO 9001 ve CE belgesi almaya hak kazanmıştır. 
Satış öncesi ve sonrası teknik servis hizmetlerimizle en iyi hizmeti vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.
Uysallar Kompresör, 35 yılı aşkın süredir olduğu gibi her türlü kapasitedeki kompresör ihtiyacını son derece ekonomik ve kaliteli bir şekilde sunmaya devam etmektedir.
 


Uysallar Kompresör firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://https://uysallarkompresor.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Uysallar Kompresör Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Uysallar Kompresör için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uysallar Kompresör Firması 27-03-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 27-03-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 45 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02243425725
Güvenlik Kodu: