ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Duru Bina Otomasyon Sistemleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 840 11 96
Adres Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. No:457/218
SektörElektrik Elektronik
Maildurubinaotomasyon @ gmail.com
Görüntülenme1,452 Kez Görüntülendi.
WebsiteDuru Bina Otomasyon Sistemleri
Eklenme Tarihi10-03-2021
Puan Ver
Konumu

Her şey nasıl başladı – Mükemmel zayıf akım mağazası fikrimiz

Uzun bir süre sektörün öncü firmaları ile birlikte büyük projelerde yer aldık. Büyük çaplı otomasyon ve entegrasyon işlerinde altyapı ve ürün montajı konusunda uzun süre sahada performans gösterdik. Tam da burada artık yeni bir iş fikri ortaya çıktı. Duru Bina Otomasyon Sistemleri Online mağaza ve ürün tedariği için kolları sıvadık işte karşınızdayız. 

2 kurucu ile 30 kişilik bir ekibe büyüme

Firmamız 2 adet genç girişimci ile yola çıkmış ve bu günlere kadar kararlılıkla gelmiştir. Geçmişten gelen büyük tecrübe, teknoloji ile birleşerek yeni fikirleri ortaya çıkarmaktadır. Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda gün geçtikçe kendini yenilemeye ve büyümeye devam edecektir. Arkamızda biriken onlarca mutlu müşteri ise başından beri en büyük sermayemiz olmuştur.


Duru Bina Otomasyon Sistemleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.duruotomasyon.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Duru Bina Otomasyon Sistemleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Duru Bina Otomasyon Sistemleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Duru Bina Otomasyon Sistemleri Firması 10-03-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 10-03-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,452 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08508401196
Güvenlik Kodu: