ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Eczane Kurye - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(216) 429 39 54
SektörUlaşım Firmaları
Maileczanekurye @ gmail.com
Görüntülenme1,447 Kez Görüntülendi.
WebsiteEczane Kurye
Eklenme Tarihi02-03-2021

Firma Adresi : Yunus Emre, Veysel Karani Cd. no:119/a, 34791 Sancaktepe/İstanbul

Hastalık nedeni ile kullanmanız gereken ilaçları hemen temin edememeniz gibi durumlarda ilaç kurye size en kısa sürede ilaç temini sağlıyor. Eczane ve ilaç arayarak vakit kaybetmenize gerek yok, yapmanız gereken Nöbetçi eczane kurye ile iletişime geçmek. İstemiş olduğunuz tüm ilaçlar adınıza istediğiniz eczaneye ya da evinize kadar bırakılıyor. Teslimat süresi olarak belirli bir zaman dilimi yok dilerseniz gece bile ilaç için arayabilirsiniz.. 7/24 kesintisiz ilaç desteği hizmeti size belirtilen hizmet bölgesinde 60-90 dakika arasında çok kısa bir sürede sağlanmaktadır.

Eczane Kurye İle Hizmet Bölgeleri Nereler – Getir

İlaç siparişi konusunda sıkıntı yaşamanız halinde çözüm olarak size yardımcı olacak ilaç kurye günün her saati istediğiniz yere ilaçlarınızın teminini sağlıyor. 24 saat kesintisiz ilaç temini İstanbul’un tüm bölgelerine gerçekleşiyor. İster Anadolu yakası, isterseniz Avrupa yakasına en kısa sürede istediğiniz ilaçlar gönderiliyor. Hayatınızı kolaylaştıran ve pratik çözümler sunan ilaç siparişi için kapınıza kadar teslimat yapılıyor.

İlaç Kurye Sipariş Detayı Bilgileri – Getir

İstediğiniz ilaçlara en kısa sürede sahip olmak için kurye talebi oluşturabilirsiniz. İnternet üzerinden talep oluşturabileceğiniz gibi, telefon ile arayarak da Talep oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra fiyat bilgisi alarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. İlaç teslimi sırasında tarafınıza fiş ya da fatura gönderimi sağlanmaktadır. Kurye talepleri ücretli olup, aklınıza takılan tüm sorular için canlı destek bölümünden de yardım alabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizi online olarak yapabilme imkanı da sunulmaktadır.

Telefon numarası: 0(216) 429 39 54

Firma adresi ve konumu: Yunus Emre, Veysel Karani Cd. no:119/a, 34791 Sancaktepe/İstanbul

Eczane Kurye / İstanbul

Eczane Kurye firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.eczanekurye.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Eczane Kurye Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Eczane Kurye için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Eczane Kurye Firması 02-03-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 02-03-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,447 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02164293954

Güvenlik Kodu: