ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Kardelen Evden Eve Nakliyat - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0850 223 3323
SektörUlaşım Firmaları
Mailinfo @ kardelennakliyat.com.tr
Görüntülenme95 Kez Görüntülendi.
WebsiteKardelen Evden Eve Nakliyat
Eklenme Tarihi24-05-2022

Firma Adresi : Seyitgazi mahallesi gaziler sk. no:5/b

Bizi Tanıyın !

Kuruluşu 2000’li yıllara dayanan firmamız, "Kardelen Evden Eve Nakliyat" olarak faaliyete geçtik. Bu sektörde sizler için çalışmakta olan, yeniliklere açık, disiplinle tam zamanlı olarak çalışma, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir aile şirketiyiz.

Tek bir araçla çıktığımız bu yolda ilkelerimiz ve prensiplerimiz sayesine Türkiye’nin en büyük sermayeli sayılı nakliye firmaları arasında olmanın gururunu yaşıyoruz. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz hiç bir işimizde müşterilerimizi yarı yolda bırakmadık. Söz verdiğimiz gibi tam zamanlı ve kusursuz hizmet sunduk.

Bu güne kadar gelebilmemiz deki en büyük destekçimiz olan ve bu aileye dahil olan tüm müşterilerimize borçluyuz.

Daha iyisi için daha çok çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Telefon numarası: 0850 223 3323

Firma adresi ve konumu: Seyitgazi mahallesi gaziler sk. no:5/b

Kardelen Evden Eve Nakliyat Meli̇kgazi̇ / Kayseri

Kardelen Evden Eve Nakliyat firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://kardelennakliyat.com.tr/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Kardelen Evden Eve Nakliyat Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Kardelen Evden Eve Nakliyat için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Kardelen Evden Eve Nakliyat Firması 24-05-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 24-05-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 95 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08502233323

Güvenlik Kodu: