ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Moto Kurye Merkezi - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(216) 470 69 91
Adres Kısıklı caddesi no57 Üsküdar İstanbul
SektörUlaşım Firmaları
Mailinfo @ motokuryemerkezi.com
Görüntülenme1,865 Kez Görüntülendi.
WebsiteMoto Kurye Merkezi
Eklenme Tarihi09-07-2021
Puan Ver
Konumu

Moto Kurye Merkezi

20 Yıldır Sizler İçin Dünyanın Paketini Taşıyoruz

Moto Kurye Merkezi sizlerin de moto kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. Moto Kurye Merkezi gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.

Siz gönderi için bizi seçtiğiniz anda çalışmaya başlıyoruz. Kaydınızı doğru şekilde alıp işin asıl merkezine yani operasyona aktarıyoruz. Durum değerlendirmesi ve raporlama için seyir zamanı boyunca gönderinizi takip ediyoruz.


Moto Kurye Merkezi firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://motokuryemerkezi.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Moto Kurye Merkezi Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Moto Kurye Merkezi için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Moto Kurye Merkezi Firması 09-07-2021 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 09-07-2021 Tarihinden bu güne kadar toplam 1,865 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 02164706991
Güvenlik Kodu: