ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Getir Müşteri Hizmetleri - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 532 50 50
Adres Etiler mah., tanburi ali efendi sok., maya residences blok no:13/334 beşiktaş/i̇stanbul, türkiye 34337.
SektörHizmet Sektörü
Mailinfo @ getir.com
Görüntülenme1,093 Kez Görüntülendi.
WebsiteGetir Müşteri Hizmetleri
Eklenme Tarihi05-12-2020
Konumu:Haritada Konumu Göster

Getir, Getir Büyük, Getir Yemek, Getir Su; Getir  Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?  Getir Uygulamasını Nasıl İndirebilirim? Getir Uygulamasını Hangi İllerde Kullanılıyor? Getir İndirim Kuponlarına Nasıl Ulaşabilirim?

Getir, günümüzün market alışverişlerini kullanıcılarına 10 dakika gibi ortalama kısa bir sürede getiren, getir büyük, getir yemek hizmetlerini kampanyalarla uygulamasında tüketicilere sunan köklü bir Markadır. Yoğun kullanıcı potansiyeline sahip olan Getir, iletişim numarası da yoğun olarak aranmaktadır. Sektör Dizini firma rehberi adresinde de Getir yemek iletişim numarası yer almaktadır.

Getir müşteri hizmetleri numarasını arayarak canlı görüşme gerçekleştirebilir, dileğinizi, isteğinizi, şikayetinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren Getir, yaşamış olduğunuz problemi en kısa süre içerisinde gidermeye çalışacaktır.

Getir kampanyaları ile ilk alışverişe 30 TL indirim, seçilmiş ürünlerde %50 indirim gibi bir çok kampanya yaparak tüketicilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. İndirimli olarak yemek siparişi verilen Getir yemek bu alanda da çok başarılı olduğunu ispatladı.

Getir ilk olarak Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa, Bodrum hizmet verirken 100 den fazla büyük depoya sahip olarak, daha fazla kitleye hitap ederek müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Yurt dışına açılmayı da gündeminde tutan getir ilk sıralarda yerini koruyacak gibi gözüküyor.

Getir  Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim? 

   Getir müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0(850) 532 50 50 nolu numarayı kullanabilir her türlü öneri, talep ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Getir Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

   Milyonlarca ürüne dakikalar içinde kavuşmanızı sağlayan uygulama Getir, Getir Büyük, Getir Yemek ve Getir Su hizmetlerine sahiptir. Uygulamayı play store üzerinden indirip cep telefonunuza kurabilirsiniz.

Getir Uygulamasını Hangi İllerde Kullanılıyor?

   Getir uygulaması İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir ve Yalova illerinde yer alan herhangi bir adrese gece gündüz demeden çalışıp hızlı bir şekilde teslimat sağlar.

Getir İndirim Kuponlarına Nasıl Ulaşabilirim?

   Getir uygulamasını telefonunuza kurmanızın ardından uygulama üzerinde bulunan hediye paketi sembolüne tıklayıp kampanyalar bölümünü seçerek size özel hazırlanmış kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

Meliha Kamber

Sürekli kullanıyorum mobil uygulamalarını gayet iyi bir firma.


Getir Müşteri Hizmetleri firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.https://www.getir.com/ kuruma dair websitesi şu şekildedir. Getir Müşteri Hizmetleri Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Getir Müşteri Hizmetleri için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Güvenlik Kodu: