ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Alo Oto Kurtarma - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(850) 308 50 17
Adres Tekman Caddesi 4/4 Seyranbağları Çankaya / ANKARA
SektörHizmet Sektörü
Mailalotokurtarma @ gmail.com
Görüntülenme46 Kez Görüntülendi.
WebsiteAlo Oto Kurtarma
Eklenme Tarihi01-05-2023
Puan Ver
Konumu

Platformumuz 36 yıllık bir geçmişe sahip Acemali A.Ş.'nin bir iştirakidir. Gücünü Acemali A.Ş. 'nin yaygın araç filosundan ve White Seo Bilişim'in yazılım desteğinden alır.

Bizi biz yapan değerlerin başında güven gelir. Her yıl binlerce araca yol yardım hizmeti sağlayan firmamız sıfır hata hassasiyeti ile bu yüksek güveni başarı ile sağlamıştır. Güvenle aracınızı teslim edebilirsiniz.

Profesyonel yol yardımı kadromuz müşterilerimizin araçlarını güvenle istenen noktaya teslimle yükümlüdür. Geçen bu süreçte taşıdığımız tüm araçlar özel sigortalar ile sigortalanmıştır.

  • 7/24 Hizmet
  • Garantili Çekici Hizmeti
  • Kredi Kartı ile Ödeme Avantajı
  • 81 İlde Hizmet
  • Eğitimli Kadro

Alo Oto Kurtarma firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://alotokurtarma.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Alo Oto Kurtarma Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Alo Oto Kurtarma için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Alo Oto Kurtarma Firması 01-05-2023 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 01-05-2023 Tarihinden bu güne kadar toplam 46 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 08503085017
Güvenlik Kodu: