ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Hijyenik Temizlik - Adres - Telefon - İletişim

Telefon Numarası0(541) 822 38 21
SektörHizmet Sektörü
Mailistanbulhijyeniktemizlik @ gmail.com
Görüntülenme596 Kez Görüntülendi.
WebsiteHijyenik Temizlik
Eklenme Tarihi28-01-2022

Firma Adresi : Hamidiye Mahallesi, Selamet Sokak. 3/A, 34410 Kâğıthane/İstanbul

İstanbul temizlik şirketleri arasında en ön sıralarda yer alan Hijyenik temizlik firması, en uygun fiyatlara profesyonel temizlik hizmeti vermeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne yüksek oranda müşteri memnuniyeti sağlamış durumdayız. Her geçen gün yeni talepler alıp hizmet ağımızı her geçen gün geliştirmekte ve genişletmekteyiz.

İstanbul temizlik şirketi arayan kullanıcılar hijyenik temizlik firmamızı tercih ederek uygun fiyatlara profesyonel bir temizlik hizmeti alabilir. Halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama, yatak yıkama  gibi yıkama hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunların dışında ev temizliği, ofis temizliği, apartman temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi temizlik hizmetlerimiz de bulunuyor.

İstanbul Kağıthane bölgesi başta olmak üzere çevre bölgelere temizlik hizmetleri vermekteyiz. Sizler de bizlere ulaşarak ucuz temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Telefon numarası: 0(541) 822 38 21

Firma adresi ve konumu: Hamidiye Mahallesi, Selamet Sokak. 3/A, 34410 Kâğıthane/İstanbul

Hijyenik Temizlik Kağithane / İstanbul

Hijyenik Temizlik firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://www.hijyeniktemizlik.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Hijyenik Temizlik Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Hijyenik Temizlik için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Hijyenik Temizlik Firması 28-01-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 28-01-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 596 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05418223821

Güvenlik Kodu: