Hiza Yapı Dekorasyon Bursa Nilufer'de mutfak tadilatı,ev tadilatı,banyo tadilatı dekoratif taş duvar, ve boya hizmetleri vermektedir. Kurulduğu günden beri müşterilerine kaliteli, sürdürülebilir, mantıklı çözümler sunmaktadır.

Hiza yapı dekorasyon 2010 yılında kurulmuş bir firma olup, güvenilirliği ve iş prensipleriyle Bursa’ da tercih edilen firmalar arasına girmiştir. 10 yılı aşkın tecrübesi ve kalitesi, uzman ekip kadrosuyla, iç mimarlarıyla sizlere hizmet vermektedir. Tercih edilme sebebimiz gerek firma kaynaklarımız , gerekse yeni nesil teknoloji ekipmanlarımıza yapmış olduğumuz yatırımlarımızdır.

Ev dekorasyonu, ev tadilatı, banyo tadilatı, üç boyutlu iç mekan çizimleri, elektrik uygulamaları, tesisat yenilemesi, salon dekorasyonu, mutfak tadilatı, akıllı ev sistemleri uygulaması, İtalyan boya uygulaması, cam balkon uygulaması, dekoratif aynalar kısaca sizin ihtiyaç duyduğunuz her konuda hizmetlerimiz mevcuttur. Hiza yapı dekorasyon ev , iş yerleri, lokantalar, kafeler, konsept mağazalar, dekorasyon ve ince iş inşaat işlerinde uygulama yapan köklü bir firmadır.

Hiza yapı dekorasyon sizler için en iyisini isteyen, özveriyle çalışan bir firma olarak hizmet vermektedir.