ÜCRETSİZ FİRMA KAYDI | GİRİŞ YAP

Isomasse - Adres - Telefon - İletişim bilgileri nedir?

Telefon Numarası0(507) 457 15 36
Adres GOP Mah Fevzi Çakmak Paşa Cad. No:30/A
SektörYapı ve İnşaat
Mailsosyal @ isomasse.com
Görüntülenme360 Kez Görüntülendi.
WebsiteIsomasse
Eklenme Tarihi31-03-2022
Puan Ver
Konumu

ISOMASSE 2005 yılından günümüze, temelden çatıya inşaat ve endüstriyel tesis uygulamalarında anahtar teslim proje tecrübelerini mevcut tüm faaliyet alanlarıyla harmanlayarak kalite ve başarıyı en üst seviyelerde tutmayı amaç edinmiştir.

Modern üretim tesislerinde, özel tasarım makine parkuru ve tecrübeli personeliyle beraber, alanında uzman tedarikçileriyle kusursuz ürün üretmeyi hedeflemektedir. 

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile "en iyi" olmayı hedefleyerek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin teknolojik değişimlere ayak uydurarak kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakı ve dürüstlüğü "olmazsa olmaz" koşul haline getirmek ve ülkemize güç katmanın bilincinde olmak en temel ilkemizdir.


Isomasse firmaya dair şikayet ve yorumlarını okuyabilirsiniz ve telefon numarasını arayabilirsiniz.http://isomasse.com kuruma dair websitesi şu şekildedir. Isomasse Ürün veya hizmetlerine dair şikayetlerini inceleyebilirsiniz. Isomasse için şikayet öneri ve yorumlarınızı aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Isomasse Firması 31-03-2022 Tarihinde sitemize girişi yapılmıştır. 31-03-2022 Tarihinden bu güne kadar toplam 360 kez sektör dizini ziyaretçileri tarafından bu sayfa görüntülendi. Firmaya ait cep telefonuna buradan ulaşabilirsiniz: 05074571536
Güvenlik Kodu: